Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Kláro,

    jste nádherná, milá, něžná a okouzlující. Nyní Vás velmi obdivuji v americkém seriálu "Gillmorova děvčata". Každý den se na seriál moc těším a velmi mi pomáhá překlenout nelehké období v životě. Nejvíc se mi líbí Vaše postava Rori, kterou dabujete skvěle, že si to ani líp neumím představit. Dáváte jí neuvěřitelný dívčí náboj. Kdysi dávno se mi zdál Váš projev trošku nevýrazný, ale teď jste prostě úchvatná!
    Přeji Vám zdraví, štěstí, radost a lásku.
    Ať se Vám daří přeje Eva Evelyne.
  • Krása

    Teď jsem po dlouhé době koukala na Krále sokolů, jednu ze svých nejoblíbenějších pohádek, a musím říct, že Klára je jedna z nepřirozenějších a nejkrásnějších českých hereček asi hned po Libušce Šafránkové (přece jen, na tu nikdo nemá). Takhle opravdově dokáže hrát jen málokdo a pokud má ještě tak krásný obličejík i hlas, tak je to už dokonalost sama :)) *14* *3*
  • Zdravim Klarko,vse nej nej nej k Tvym narozeninam.Jsi sympatacka.
  • Velká pochvala

    Všude se píše a říká, že Klára není herečka a jiné věci. Podle mě to je naopak. Klára je skvělá herečka. A to jsou má slova.
  • To Bara

    To bys koukala, jak je i mokra.:-)
  • Slečna Jandová má ten najsexi ukludnujuci hlas aky som kedy pocul. Kiez by mi mohla citat kazdy vecer pred spanim rozpravky
  • vše nejlepší k narozenínách skvěle hraješ ale ještě lépe dabuješ tvuj hlas jen dokonalý
  • zprávička pro Klárku

    Ahojky Klárko, moc diky za podpis a jinak ráda bych se ti ozvala ale ztratila sem tvůj telefon, Hanka z tancování. Napiš mě na můj email - edera@post.cz. Evičku hraješ moc dobře a ostatní též. Hanka*P.S. já ti dám svůj a sejdeme se budu se těšit*
  • Klárce

    KLarko krásně hrajete *4*
  • Pro Klárku Jandovou

    Jsi nejlepší herečka pod sluncem jsi fakt dobrá!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit