Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz na Kláru

    Zdravím ještě jednou...napadlo mě zeptat se na tvůj názor (jsem zvyklý tykat-jestli to je problém-promiň) na současný český historický román. Nejsem znalec,předpokládám, že ty také ne, ale přeci - nezdá se ti, že současná česká tvorba se čím dál tím méně vrací ke zpracování naší historie?Nemá teď samozřejmě na mysli "nedalekou minulost" Hřebejkova typu? Co by jsi říkala historickému románu z období 1.republiky z oblasti Sudet,který by popisoval složitou situaci místních Němců v době propukající hospodářské krize???A propos, jak jsi na tom s historií???Jestli se neptám na něco,co tě vůbec nezajímá - ... ale na to jsi asi zvyklá :-) Stejně mi neodpovíš, ale dnes jsem měl dobrý den,pobavil jsem pár lidí a několika jsem i pomohl-takže mám dobrou náladu a psaní dopisu,který adresát nebude číst,zato možná desítky jiných...no...jo,líbí se mi to...hihi...já se u čtení těch "příspěvků" většinou bavím, tak proč nepobavit jiné??? muhehe...když si to představím, tak ... no fakt, začal jsem se usmívat!!! To je mazec!!! Dole mi to ukazuje "max.2500 znaků" - no, naplňovat to nebudu!!! Ahoj Kláro...i vy, bouráci :-)
  • no teda

    Ty prase. A piješ u teho dobrů vodu?
  • jsi moc hezká a mám tě moc ráda *14*
  • Zpráva pro Klárku

    Ahojík Kláry.Chci se tě zeptat,jak vycházíš mimo seriál s Alicí Bendovou alias Simonou.Taky se namáte tak rádi,nebo si rozumíte?A jak vycházíš jinak s Honzou.Tvym seriálovým bráchou?A víš,že jste si i podobní?Pá čauky Verča alias mnamka Kdyžtak se ozvi na vercamnamka@centrum.cz pokud bys chtěla nějak pokecat.Ty jsi totiž od začátku seriálu moje největší favoritka.
  • \"Pěkně děkuji!\"

    Barunooooooo!!! Co si to dovoluješ kritizovat mé (snad trochu) dobré výkony!Já tuto roli miluji,tak mi ji nezošklivuj.Klááárinka.
  • zpráva Pro tebe Klárko, jsi skvělá a a nádherná

    Ahoj Kláro. Chtěl jsem Ti říci, že jsi skvělá, a jsem do tebe strašně zamilovaný. Prosím nenapsala by jsi mi tvoje číslo na mobil?Líbiš se mi, a jestli budeš mít někdy čas, nebo mi budeš chtít napsat, tak mi prosím napiš e - mail na mojí e - mailovou schránku: Mirek.Pop@seznam.cz. Moc Ti Děkuji Klárko, a a byl bych velice rád kdyby jsi mi napsala, protože se mi strašně moc líbiš. Moc rád jsem se díval na tebe v seriálu Rodinná pouta, a jsi úžasná herečka, jen škoda, že tam teď právě nehraješ, protože jsi hrála Evu, a byla jsi úžasná. Já Ti přejí do budoucnosti hodně štěstí a Ať se Ti vše daří Klárko.
  • to se divím

    Tedy,ještě jsem to neudělal,ale teď si říkám-proč ne? Baví mě pročítat ty hlášky v příspěvcích..."líbíš se mi-miluji tě...dej mi své číslo na mobil!" - no to je mazec :-) Ano,i mně se Klára líbí, i já si myslím,že to je jedna z nejkrásnějších žen u nás...ale toto? Lidičky,mládenci, wake-up!Opláchněte se studenou vodou,dejte si pár facek a pak zkuste napsat něco smysluplnějšího!!! Nu a ty, Kláro, jestli toto vůbec čteš, držím ti palce,pevné nervy a trochu toho štěstíčka na lidi,situace a vlastní rozhodnutí... Měj se...respektive mějte se všichni fajn...
  • ahoj klaro moc ti fandim *3*
  • klara

    klary si strasne vazim za jeji propagaci a vstach k myslivosti a prirode a taky se na me krasne usmala na vistave v lyse nad labem *3*
  • Klárce

    Ahoj v poutech se mi moc líbíš
    • Zvrhlíku. Sexuální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit