Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Práva

    Tedka sem ji zahledl na primackach na prava do plzně. Ptala se kluka co stál za mnou kam má jít.
  • kus

    rodinná pouta sleduju jenom kvůli tobě a proto mám velkou radost že si se vrátila MILUJU TĚ *14*
    • Re: kus

      už není nejmladší ale je nejlepší jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nejlepší na celém světě *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *1* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *4* *4* *4*
  • poklona

    Přál bych si umět se klanět tak,jak zaslouží si Tvoje krása.Lárinko Pa pavel *3*
    • Re: poklona

      tak,tak je to asi nejkrásnější herečka na světě *14*
  • zpráva

    Čau Kláro chtěl bych se tě zeptat kdy budeš hrát zase v poutech já vím zě tam hraješ , ale jsi ve Švýcarsku kdy přijedeš a přijede s tebou i ADAM nebo zůstane nezvěstný. Jsi fakt pěkná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestli to budeš číst napiš na JOslejsek@seznam.cz
  • Hezká možná ale co má v hlavě, když může plácat tak idiotské kecy v reklamě na šampony. Asi jenom prachy.
  • Děti Dětem :)

    Přeji Vám krásně zasněžený den z Beskyd Klárko...Musím se přiznat že na televizní pořady mám asi tolik času jako kterýkoli prezident na naší zatím modré planetě. I tak jsem Vás ale vyděl hrát na flétnu jako malý Klučík. Nejspíš budu větší hvězda než kterýkoli z človíčků na stránkách Osobnosti. To se nechci chlubit to je prostě fakt *4* .Nejspíš každý Číňan a ostatní návštěvníci Prahy z celého světa mají mou fotografii nad ledničkou...některé fanynky a podle toho co už jsem zažil tam kde pracuji možna i i fandové mají fotku snad i v ložnici.Teď jsem se nafoukl a málem odletěl:)Potkal jsem vás na akci s dětmi, zlatým Petrem a fotografem který se mračil víc než osobní stráž Spjbla a Hurvínka na máničku nezapomeňme.Moc vám to slušelo a jistě i sluší...Tož jak se říká sliby se maj plnit ALESPOŇ o Vánocích. Věřím že si Vy a Ježíšek vzpomenete. Ps: Děkuji že jsem byl vtažen do světa kde se dělá radost těm kterým se jí dostává pramálo. Přeji hodně štěstí Váš Jenda Fanda
    • Na Miloše Zemana nemáš. Leda, že by jsi byl KRTEČEK.
      • Ty nejsi KRTEČEK, ty jsi Čínský prezident, né ty jsi Velký Mao. *8*
  • fandim klare

    je dobre ze si se vratila do pout.je to vic napjati.skoda ze tam neni tomas krejcir.jsi fakt dobra a nandej to bendova alias te krave simone.ahoj jirik *8*
  • Tohle jsem o ní taky četl.Potěš koště jestli to je pravda,že podporuje takové akce a sama je na ty lidi tak hnusná.
  • nemáte někdo její email?
  • změna názoru

    V televizi mě nepřesvědčila jako herečka, ale nedávno jsem se šel na Kláru podívat do divadla v Jilemnici a to jsem tedy čuměl. Prvních 20 minut jsem snad ani nemrknul, aby mi něco neušlo. Hrála svoji roli, tak přesvědčivě, že jsem přemýšlel o tom, jestli to není někdo jiný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit