Přejít na výpis diskuzí

Keanu Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
346 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER KLUČINA!!! *14* *14* *14*
  • Happy Birthday!

    Keanu, všechno nejlepší!!!!:):-* Jsi super!!!
  • Keanu

    Vidím, že tady hodně scháníte film ,,Mé soukromé Idaho".Mám ho,kdo má zájem,pište vzkazy na mail KristynaCarter@seznam.cz ,Keanu forever! *3* *14* *5*
  • miluju ho *14* *14* *14*
  • keanu patri mezi ty nejkrasnejsi kluky na svete! ja bozi,je nadhernej.me se hlavne libil v matrixu!!!tam byl uplne nejhzci,sbiram jeho plakaty,mam jich asi okolo dvaceti a vsechny mam nalepeny na zdi!!!
  • Pište, pište...

    Pište co nejvíc a víc choďte na Keanovu stránku, aby se dostal na první místa Osobností!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Keanu

    Keanu je pro mě dokonalej. Je to tyyp muže ce se mi líbí, Prostě ho zbožńuju. Má nádherný oči a úsměc a vlasy a tělo a zadek a prostě všechno... A navíc hraje bezvadný role... např. Constantine.. I love Constantine I love Keanu Reeves :o)
  • je proste bezva a to je mi jen 9 let *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* je jen muj
  • milasek

    Keanu je muj nejvetsi idol *14* *14*
  • Keanu

    Ahoooooooooj *3* . Všechny vás zdravím a jen jsem vám chtěla říct, že mám kamaráda, kterej vypadá podobně jako Keanu a to fakt nekecám...! *15* Jooo, ještě jedna věc... Nechápu, proč to Keanu a Sandra nedají dohromady??? Vždyť si tak rozumí, moc jim to sluší a zrovna jim bych to MOOOOOOOOC PŘÁLA...!!! *14*
    • Re: Keanu

      jo, až na to, že Keanu jsem si vážila jako jednoho z mála herců, kteří se furt nerozváděj a nehandlujou partnery. Až do té chvíle než si začal se Sandrou
      • Re: Re: Keanu

        az na to,ze si se sandrou nikdy nezacal *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit