Přejít na výpis diskuzí

Keanu Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
346 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keanu je fakt fešááákk *3*

    Keanu Reeves je fakt dobrej chlapík *3* *14* docela good byl v matrixu *5* *14* *14* podle mě musí bejt i v reálu good *3*chtěl bych se s nim seznámit *1* *4*
    • Re: Keanu je fakt fešááákk *3*

      Keanu je asi najkrajší chlap na svete *14* *14* *14* *14*. Ja ho proste milujem *14* *14* *14* *4* *4* *4* !!!!!!!!!!!!!!!
  • KEanu

    on je uzasnej, nejlepsi herec.Zboznuju ho uz od svych 13 let!!! MILUJU HO *14* *14*
    • Re: KEanu

      kolik ti je teď??
      *7*
  • Pište, pište...

    Když jsem se podívala kolik je příspěvků v diskusích Keana Reevese, tak jsem si řekla, že jsem musím napsat rychle prohlášení "Pište sem víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", protože tu je jen 15 příspěvků a mnoho osobností jich tam má nejméně 35.
  • Listopadová romance

    Keanu je super,hrozně s emi líbí.Nejvíc se mi líbí film Listopadová romance *14*
  • Máte pravdu

    Keanu se mi nejvíc libil v Costantinovi. Ale musím uznat, že i v jiných filmech vypadá mňami mňam. Jako herec má uspěch, a je škoda, že to tak není i v jeho osobním životě.
  • Keanu si toho hodne prozil. Zaslouzi si ted klid v pokojnem manzelstvi. Tak mu preju: ,,God help you, if you have some trobles. Angel in you will everywhere have some place in paradise."
  • Keanu je opravdu nádherný. Nejsem typ, kterému se líbí jen tak nějaký chlap, ale když se mi líbí, tak je opravdu nádherný. Keanu je krásný zvenčí a zevnitř ještě více. Jeho zatím nejkrásnější role (alespoň pro mě) je ve filmu Lepší pozdě, nežli později.
  • Už mě s tím všichni serou!!!!!!!! není to pravda (to stou Diane)!!!!!!!!
  • Keanu je fakt borec. V Konstantinovi byl fakt super. *14*
  • Je mocinky hezkej a hrozně se mi líbí ve filmu Matrix *14*(každej díl jsem viděla asi třikrát):-))) .Jinak jsem chtěla říct že měl smutný život a proto už by se mohlo na něj usmát štěstí... *3*. Mějte se *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit