Přejít na výpis diskuzí

Keanu Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
346 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Aj celá Amerika🤮

  • Luky1987

    Keanu Reeves je ako človek dobrý, ale herec nič moc 

  • karolina.1940

    Actor Keanu Reeves is a very humble and exceptional man. I really like him.

  • karolina.1940

    Herec Keanu Reeves se mi velmi líbí. Je to sympatický ahlavně skromý člověk a dobrý herec

  • Luky1987

    Najlepší herec je Keanu Reeves z tých rádoby amerických a v Matrixe dobrý

  • MartinDyntar

    Souhlasím Luky1987, Keanu Reeves má ze všech amerických filmových celebrit to nejlepší srdce, hodně jsem o jeho osobním soukromém životě četl a v tom se nemýlím že si hodně v životě těžce psychicky vytrpěl, měl to se životem nesmírně těžký, snad se má dnes alespon doufám mnohem líp, přeji mu to, přeji mu v životě osobně jen to nejlepší, zaslouží si to jako málokdo. Keanu má zvláštní silné a tajemné charizma, s jistotou vím že je skutečně natolik milý, že je hodný a laskavý ke druhým lidem, že je natolik upřímný a přátelský i více. Keanu si skutečně tolik zaslouží dnes divácký i mediální obdiv a snad i respekt bohužel více mainstreamových filmových diváku. Keanu jako herec snad má prostě herecky mnohem na více točit už mnohem lepší kvalitnější méně komerční filmy, přál bych mu to za sebe nejvíce osobně.

  • Luky1987

    Keanu Reeves má so všetkých tých rádoby amerických celebrít najlepšie srdce 

  • MartinDyntar

    přesně tak Luky1987 v tom s tebou plně souhlasím, Keanu Reeves je skutečný sympaták o jehož těžkém a psychicky dlouhodobě náročném už jeho osobním soukromém životě jsem se nejvíce právě dozvěděl tolik o něm z článku "Tajemství Života" a musím říct že byl jsem neskutečně hodně osobně překvapený tím co vše má Keanu Reeves ve svém životě už za sebou a to že Keanu Reeves má neskutečně dobré srdce na správném místě je největší pravdou, protože to mnoho lidí už dnes nemá a bohužel už neví vubec co to je být dnes tolik slušný a laskavý, být skutečně milý, hodný, laskavý a přátelský i finančně tolik neuplatný, neudělat pro peníze uplně vše, je proto už duležité být vždy neovlinitelní a nezmanipulovatelný už pak druhými cizími lidmi, být prostě vždy sám sebou a mit kritický usudek k sobě a ke druhým lidem, mit silné a nezávislé kritické myšlení, to je vždy prevencí před tím špatným, a Keanu Reeves to v sobě myslím ve svém zvláštním silném charizma už nikdy nezapře. Ale to je řečeno k němu hodně málo Luky1987 ohledně toho co o jeho osobním už právě soukromém životě vše tolik nejlíp vím.

  • MartinDyntar

    Souhlasím s tebou Luky1987, Keanu Reeves je sympaták, má dobré srdce, protože v článku tajemství života se dozvěděl o Keanu mnohém více co jsem o něm, už o jeho tolik těžkém osobním životě nevěděl, prošel si svým velice dlouhodobě už těžkým a psychicky také velice dlouhodobě už náročným obdobím v životě a právě to z něj myslím dělá tolik upřímného a natolik dobrého člověka, je to moc dobrý člověk se svým velkým srdcem na správném místě, není vubec ujetý a náročný tolik na peníze jako většina jiných amerických hereckých celebrit a rád vždy v osobním životě pomáhá druhým lidem.. Sympaták Keanu má velice zvláštní silné charisma..

  • Luky1987

    V Matrixovi 1-3 je Keanu Reeves dobrý 

  • Luky1987

    Presne s amerických hercov má Keanu Reeves najlepšie srdce aj keď ako herca ho nemusím. Páčil sa mi jedine v Matrix 1-3

  • MartinDyntar

    sympaták, není to dobrý herec, nemá dobré filmy, ale má zvláštní silné charizma. Je velice srdečný a upřímný, je přátelský, je hodný, milý a laskavý, ale je to bohužel jen druhořadý herec z jen komerčních filmu z hollywoodské zábavné mainstreamově výdělečné produkce, skutečně nic moc. Ale svým osobním životem je odvrácenou stranou Ameriky a hollywoodského pozlátka, tak jak ji ve skutečnosti vubec už neznáme právě dnes z masových médií. Hollywood nám o Americe jen lže a Keanu to někde hluboko ve svém srdci prostě upřímně ví a tím mě je nesmírně sympatický čím vším si osobně v životě sám prošel a co všechno si tolik hluboce vytrpěl co už se k nám do médií o té mediálně a společensky tolik udájně slavné, ve skutečnosti té uboze jen krajně kapitalisticky konzumní Americe častěji vubec k nám do médií už nedostane. Hollywood nám vše nepříjemné a vše skutečné o Americe svými filmy dnes, v dnešní době jen kapitalisticky ,,zcenzuroval" a vytěsnil. Cenzura nepříjemné osobní pravdy!, konzum a zábava je v hollywoodské filmové produkci a v Americe dnes na prvním místě. Ty dnešní ubohý americký rádoby herci, ty dnešní zavšivení ubohý americký rádoby celebrity od Brada Pitta a Leonarda Dicapria po Toma Cruise, Johnyho Deppa a další slavné rádoby americké zbohatlíky. Jděte už s tím všichni konečně pryč. Netahejte to k nám už mediálně do naší mnohem lepší a bezpečnější Evropy, tuhle americkou konzumní špínu.

  • MartinDyntar

    Dobrý člověk, má velice zvláštní silné charisma, je to sympaták, který si už tolik prošel těžkým velice náročným životním obdobím, vytrpěl si tzv. osobně to své v životě, svým životem a nic z toho se také do jeho pozlátkových hollywoodských divácky nenáročných kýčovitě čistě zábavných tolik klišovitých filmu bohužel už vubec nic z toho dnes nepromítlo, ale to nic už nemění na tom že i přesto mě je svým těžkým životním příběhem sympatický, Keanu je hodný, milý, je laskavý, je srdečný, je upřímný a velice přátelský apod., ale také je to bohužel navždy druhořadý herec pro mě z nicneříkajících už ze špatných komerčně mainstreamově laciných ubohých filmu, kterým se bohužel herecky upsal a zaprodal. Jako herec měl jistě mnohem na víc a nedostal k tomu nejspíše svou hereckou příležitost, ale bohužel hollywood už nikdo nezmění a nepředělá nikdy k lepšímu. Je to nic než jen dnes hluboce mainstreamová komerční velkokorporace, jen nablískané vždy vysoce předražené filmové pozlátko, ve kterém člověk sám už neznamená vubec nic, pokud nemá peníze nemá žádný vliv a žádnou osobní moc a nikdy žádnou svou vlastní uměleckou nezávislost, Hollywood je zábavné mainstreamové pozlátko a Keanu to moc dobře ví svými komerčně mainstreamově podřadnými filmy, ve kterých už bohužel hrál. Ale přesto jsem ho tu dokázal osobně už přijmout a ocenit.

  • Luky1987

    Tiež ho nemusím ako herca, ale prežil si v živote toho dosť. Ako človeka ho rešpektujem

  • MartinDyntar

    Nemám rád jeho filmy, točí pěkné hollywoodské konzumní nesmysly, které vypovídají hodně o kapitalistické zrudnosti a mainstreamové nesmyslnosti celé té dnešní slavné Ameriky, ale jako herec je Keanu možná tolik druhořadý, ale jako člověk v osobním životě má nepopsatelně silné charisma, snad i protože si nepopulárně prošel svým nesmírně těžkým a velice náročným životním obdobím. Keanu si v osobním životě vytrpěl tolik své a do jeho natolik vysoce hollywoodsky jen předražených vysokorozpočtových tolik konzumně mainstreamových filmu se to bohužel už v nejmenším nijak nepromítlo. Keanu je osobně velice upřímný ke druhým lidem, Keanu se nedá druhými už snadno manipulovat a ,,koupit", Hollywood je možná plný kapitalistického zrudného konzumního zla, ale Keanu je natolik srdečný, milý a laskavý člověk s dobrým srdcem, kterých v kapitalisticky ubohé Americe už dnes asi dle všeho moc není. Keanu je ten typ lidí, který si uvědomují že peníze, moc a zábava nejsou v životě zdaleka vše jak to na odiv a v hodnotách všem nesmyslně staví pak sami američani, už převážně ta většina hluboce negramotných zlích američanu, těch slepích patologických zlích patolízalských konzumentu a nic než konzumentu, který se v Americe asi střílejí na potkání. Jo no Amerika je velice sociálně nejistou a vysoce nebezpečnou zemí s vysokou kriminalitou, se špatným sociálním systémem, který se nijak dnes kriticky neodráží v jejich hollywoodském filmovém pozlatku. Spíše snad z Ameriky se utíká raději zpět do lepší a bezpečnější Evropy, která je mnohem lepším místem pro život než samotná Amerika..

  • MartinDyntar

    Jeden z mála skutečně už dobrých srdečných američanu, prožil si těžký život, neměl to vubec lehké. Neuznávám ho jako kvalitního, jako dobrého a nadaného amerického herce, ale je mě osobně svým osobním životem jako člověk nesmírně tolik sympatický, kdo o něm o jeho soukromí toho četl také více pochopí o čem tu mluvím a proč o tom mluvím, už jsem tu o tom myslím si psal a je zbytečné se tu opakovat... snad protože tolik v americkém světě nic než peněz a zábavy, kde rozhodují už jen bohužel peníze a zábava nade vše, je právě Kean Reeves velice upřímný, je laskavý, srdečný a starostlivý, je velice štědrý a skromný, je tolik lidsky už sám s sebou, a to na něm obdivuji, nenechá sebou pro peníze jakkoliv už manipulovat a to je ze všeho to nejduležitější, má svou uctu k sobě a svou vlastní vysokou hrdost..to na něm obdivuji, je jeden z mála takových lidí... je to sám rocker, a já takové lidi snad nejvíce chápu, protože rockovou hudbu sám tolik už právě miluji že si život bez ní nedokážu vubec představit, ale rocková hudba je pro mě velice široký pojem... snad rock než podřadný fet...ký hip-hop plný vysamplované rytmiky (a samplovat zvládne skutečně každý druhý blbec) a plný pubertálního nesmyslného vulgárního slangového infantilního žvanění o tom že brát drogy, dělat dealera, dýlovat drogy a kšeftovat tak s cizím osobním neštěstím, že čmárat hnusné infantilní graffity na ulici po zdech, hrát si jako dítě ještě dětinsky v dospělosti s nějakým prknem na kolečkách apod... atd.. je to čím jsme ve společnosti dnes udajně pro druhé lidi nejvíce ,,in", že kdo nenosí drahé značkové hadry a není ověšený zlatými řetízky a neponižuje sám sebe nezávazným sexistickým kur..ním sebe a neponižuje druhé lidi není tady pro druhé lidi pak žádný King, žádný skutečný král už. Fet...ký hip-hop to je jedna velká hnusná lež a hnusná násilná manipulace druhými lidmi, je to velice a ubohý podřadný hudební vkus plný nemuzikálnosti.. to tolik už nestrpím a nijak netoleruji..

  • DOROTKA

    Keanu je z jiných sfér, má charizma a vyzařuje zvláštní světlo.Líbí se mně ve filmu - Dům u jezera.Je to hodný,milý a skromný muž.

  • MartinDyntar
    V článku tajemství života jsem se dočetl a dozvěděl o těžkých životních zkušenostech tohoto herce a natolik mně překvapilo nakolik má Kean dobré srdce. Jsou věci které bych od něj vůbec nečekal a do něj už vůbec neřekl. Kean je možná bohatý, ale za to sympatický herec a dobry člověk, i když jeho filmy nemusím a neocením je divácky. To na věci už nic neměni. Předešlý muj komentář mluvi jasněji myslím za vše.
  • MartinDyntar
    Kean si prozil těžký život, je bohatý, ale na penězích mu tolik nezáleží. Více se osobně stara o zdraví a štěstí druhých lidi. Jeho životopis mluvi za vse. Je zajímavý a bohatý a rozmanitý a pestrý. Kean má zrejme dobre srdce i když jeho filmy osobně nijak nemusím a jako herce ho také nijak příliš neuznávám. Mě neoslovil jako herec ale oslovili a zaujali mě jeho životní zkušenosti. Podařilo se mi v komentáři propojit jeho kritiku i s jeho oceněním. Tak má tomu přece bit. Přeji Keanovy hodně dalších profesních hereckých i životních úspěchu. A více partnerské důvěry a lásky.
  • aranella

    Beloved Keanu, I congratulate you on your big day, you have a wonderful birthday, I wish you a lot of love, good luck, good health, many good people around you and let all your wishes come true! Stay a great person, I respect you a lot, you are a very spiritual being and I love your opinions, your nature, your work. To me you are the brightest soul on the planet! May your life be long and joyful. God bless you!

    PS: I apologize for my incorrect English.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit