Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kateřina a politika

    Musím uznat, že je to pěkná ženská, ale to asi podle toho jak se chová a s jakou politickou stranou spolupracuje bude všechno, zase se potvrzuje , že kde příroda přidá jinde zase ubere.
  • uplácaná kráska

    kdo je známý, je podle médií krásný. krása je ale v přirozenosti a paní má do přirozenosti daleko.
  • Re: HRUUUZA

    Čau blázne.. *1* *1* *1*
  • Re: Kráska

    Jo jo, to ty seš jenom jedna opice, ale zato pořádná, co? Ale znamení nelžou! Stalin byl Střelec, Hitler Beran, Lenin Býk... To máme namátkou 3 znamení kurev, že? Jo, na světě je 12 typů lidí a já s hrůzou čekám, kdy se v mé mámě ten Stalin projeví. Ať žijí horoskopy!! *15*
  • Re: Má na to

    Jenom aby pak nedopadla jako božská Marilyn....
  • Kráska

    Ne všechno je zlato co se třpití!!!!!!
    Já vím o koho se jedna!!!Je to osoba, která je absolutně nevhodná pro partnerský vztah ani pro rodinu a celý život jenom hraje a bude hrát. Má znamení dvou opic. Dál už Vám neprozradím,jenom silně varují.
  • Nezná někdo email

    neznáte někdo email na paní Kateřinu, mám ji moc ráda a vadí mi, jak se tady o ní vyjadřují někteří stupidové, pokud se Vám nelíbí, najděte si někoho jiného, ale neurážejte, určitě sami nejsem taky OK
  • Re: vzkaz jednoduchym mozeckum

    úplně souhlasím, mluví z vás jen závist. rozhodně nevypadá lacině - líbí se mužům, protože má jednoduchý,ženský a elegantní styl a umí velmi dobře podtrhnout svou krásu. V tomhle je pro mě vzorem *4*
    mám ji taky moc ráda jako herečku.
    btw. kdyby nebyla krásná a vypadala jako laciná štětka, jak by potom mohla vyhrávat ve všech anketách o nejkrásnější herečku, zpěvačku, ženu..., hm? *4*
  • vzkaz jednoduchym mozeckum

    Hnusy,které jsou zde k prečtení jsou velice stupidní.Napsané bandou jednoduchých,šovinistických hovad a kolektivem žárlivých ošklivek.
  • Krasna

    Kateřina je dokonala zena, ktora nema na svete paru, keby som mohol tak by som ho jej hned strcil do rity!
    KATEŘINO MILUˇJEM TA!!!!!!!!!!!
  • Re:

    Tak s timto vyrokem plne souhlasim, jsou to jen trosecnice, ktere zavidi krasu a slavu, ale Katerina je ma stejne na haku.Ona je nad veci a ja ji velmi fandim a obdivuji. Sice mi neodepsala na muj e-mailik, ale Vim, ze ma hodne jinych starosti. Takze Katerinko hodne stesti.
  • Jednicka

    Ziju daleko za vodou, ale reknu Vam, ze Pani Katerina je uplna jednicka, velmi ji fandim a doufam, ze nas bude stale provazet jako bezvadna herecka v pojistovne stesti.
  • Má na to

    Je to česká Marylin Monroe a má 100% nárok na to, aby si našla milionáře.
    Kdo znás by nechtěl mít její přednosti?
  • Re: pochvala

    ale nepraktická pro normální život jedině tak v posteli.
  • katka

    katka je moc hezka zenska,je to ma oblibena herecka,libi se mi v pojistovne.neverim tomu,ze hleda jen milionare.moc me mrzi jaky lzi o ni pisi v novinach!!!!
  • Strasne sexy

    Jsi strasne sexy katko, ja te strasne miluju!!!!! Oh.......... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • krása

    V posteli to musí být vrchol rozkoše se s tebou pomilovat. *14* *8*
  • HRUUUZA

    Umělejší ženskou sem ještě v životě neviděla!!!!! Vypadá strašně nepřirozeně!! Jo, a rozhodně nesouhlasim s názorem, že ten, kdo ji pomlouvá, jí jenom závidí. Musela bych bejt fakt blázen, abych někomu takovýmu něco záviděla. *16*
  • pochvala

    Jsi moc sexi a nádherná baba,prostě prava ženská pro život. *14* *1*
  • Re:kopolo

    ahoj *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit