Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodně štěsti zdraví paní brožová *6*
  • Krásná Kateřino!
    Všechno nejlepší k narozeniném !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Katko tmavé vlasy byly o 1000000% víc sexy *3*
  • V Prostřeno jste byla jednička!!! Díky. Paní Hrubešová mimo rozsah hodnocení - brrr!!! !!!
  • Všechno nejlepší Kateřino ke 44.narozeninám. *4* *4* *3* *3*
  • oprava: KATEŘINO ... sorry ! Jiří *3*
  • MILÁ KATZEŘINO !
    Všechno nejlepší k narozeninám Vám přeje Váš fanda ze severní Moravy!!! KATEŘINO,přejí Vám samé úspěšné dny !!! Jiří *4* *4* *4* *14* *3* *3* *3*
  • Kateřina sice je zlatokopka, ale Partyška je podle mě ještě horší.
  • martinka.konopcikova198
    KAČKO přeji VÁM a VAŠÍ dcerce KAČCE všechno nejlepší k svátku hodně zdraví,štěstí,spokojennosti,úspěchů ve VAŠI herecké a muzikálové profesi
    jste moje oblíbená zpěvačka

    ze srdce přeje Martina
  • Vulgarity

    Není na světě člověk který by se líbil všem.To ale nikoho neopravňuje být vulgární.Sprosté výplody některých přispěvatelů pouze svědčí o jejich "prachmizerné" inteligenci a vychování. Většina takových lidí je pouze zakomplexovaná a své bolístky si "léčí" urážkami!
  • Re: Děkuji za léčitele a čaje které pomohli Haničce-písničce.

    Dobrý den, mám prosbu, mohla bych dostat kontak na léčitele, kterého paní Kateřina doporučila Hance Zagorové?
    Děkuji, Veronika
    kontakt: lewisovci@seznam.cz *14*
  • Jste statečná !

    Všechno nejlepší Kateřino *3* Moc si vás vážíme za odvahu postavit se Michalovi a jeho vymyté je hrozné co si dovolují hlavně na Martu ale i na vás a ostatní. děkujeme !
  • Re: M.U.K.

    v 7. pádě nepíšeme "z", ale "s". Děláš chytrého a neumíš ani psát!
  • narozeniny

    Milá Katko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Děkuji za léčitele a čaje které pomohli Haničce-písničce.

    Vše nejlepší k narozeninám. Zároveň děkuji za léčitele a čaje, které udělali Haničce-písničce dobře. Je to moje souznitelka v dnu narození. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • poděkování

    Kateřina je skvělá ženská, má srdíčko na správném místě, kdo pomlouvá, ten závidí!
  • Re: Nezná někdo email

    nám se právě moc líbí!!! já bych ji šukal od rána do noci!!! k ničemu jinému se ale bohužel nehodí !!!§ *14*
  • Re: Nahé fotky

    http://www.elf.cz/celebrity/katerin a-brozova-1141
  • Nahé fotky

    Kateřina Brožová se narodila v rodině houslového virtuosa a ruské primabaleríny.

    Jako zpěvačka debutovala v roce 1997 albem Zpívám si, následovala alba Obyčejný příběh a Ráda se svlíkám.

    V roce 1997 se provdala za Zdeňka Tomana, generálního ředitele potravinářské a zemědělské firmy Agrotrade a syna posledního komunistického ministra zemědělství. Mají spolu dceru Kateřinu. V dubnu 2004 se rozvedli.

    Lidové noviny, Alena Plavcová

    http://katerina-brozov a.emodelka.cz/
  • Děkuji za pomoc zdraví mé souznitelce v dnu narození Haničce Zagorové.

    Vážená paní Kateřino.
    Moc Vám děkuji za pomoc Haničce Zagorové moji souznitelce v dnu narození. Zdraví je to nejpřednější co člověk má a je to od Vás moc sympatické, že jste pomohla tak vyborné ženě jako je Hanička Zagorová. Atˇ jste povahově jakákoliv, moc Vám ještě jednou děkuji. Fotečky ze křtu CD Štefana Margity 5.5 2009 jsou nádherné. Zdraví Kamil *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit