Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Justinek

    jste tu nekdo???????????????????? *9*
  • I L♥VE JUSTIN

    Justin is the BEST !!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • dianna114
      Justin Timberlake je skvělej zpěvák!
  • nik011

    mrte

    nice man! umi mrte zpivat a tanec..very good
  • a máme tu dalšího nádhernýho kluka :o)) má fakt úžasný písničky když je na sólowce... ale nemůžu ho nějak posoudit, takže.... ale je to kus ;o))
  • jessica biel

    jj ale to uz je delsi dobu,jmenuje se jessica biel a ja to pekna normalni holka..ne takova barbie ako britney nebo cameron...tak mu to prejme i kdyz bysme ho asi chtely pro sebe *9* *9* *15* *14* *14*
  • Justin

    hehe,tak vidim ze fanousku je pomerne malo,z vetsiny zamilovane divciny!.)
    A ani nejaky seriozni stranky v cestine jsem o Justinovi nenasla,a to je velka skoda:(Protoze je to clovek ktery by si to zaslousil..kazdopadne nevite info jestli neplanuje koncert v CR?.)Asi bych se zblaznila.)) *4* *14*
    • Re: Justin

      Já bych se taky zbláznila,ale boužel žádnej koncertík neplánuje tady,což je škoda,byla bych první co má lístek *1*
  • :-¨)

    Skvěle zpívá,tancuje,hraje na kytaru,piano,klavesy a je hezkej ma smysl pro humor. *15* *5* *3*
    • Re: :-¨)

      To máš pravdu *14*
  • luczynexka

    Justinek ooooooooo

    No lidi ten je tak sladkej uplně sexyy strašně moc uplně ho žeru a s rihannou v písničce rehab tam je uplně božskej tak božskýho člověka jsem ještě nikdy neviděla ae sháni m jeho plakát nechtěl by mi někdo aspon jeden dát za něco za niaký love?,?plsky kdo dá at pisnee. *1*
  • kamca12

    SOUHLASÍM

    Souhlasím s vámi všemi, VERY SEXY MAN ON WORLD. *14* *14* *14* *14* *14* Miluju jeho písničky *3*
    • sabcas

      Re: SOUHLASÍM

      já si myslím že justin je dost sexy a umí se prodat
  • dominicckaa

    Nabídka

    Ahooj lidi..Prodám dvou-dvd Justin Timberlake live from Madison square garden za 400kč..Dvd je v bezvadném stavu, poslouchala jsem ho asi 3krát..Zaslala bych vám fotky..Kdyžtak se ozvěte na dom.b@seznam.cz... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit