Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *5* justin to je prostě dáblík už jen ten klip na sexyback je drsnej *5*
  • JT

    Chtělo by to nové album:))
  • Diskografie

    Neměl by náhodou někdo upravit diskografii?! chybí tam CD Recrimination!
    *3*
  • simonkaa

    Birthdayy

    Taky přeju Justíkovi všechno nejky k narozkám!!Hodně štěstíčka *4* a lásečky *14* ! *14* *14*
  • Justin is the best from the RnB world he got the rhyme and the moving in his body!

    Justin je fakt dobrej prostě nejlepší a ještě lepší je že mi všichni řikaj že vypadám jak voon!!!!Už i jedna učitelka na škole mi řekla že viděla jednoho kluka co vypadá jak já v televizi a měl klobouk...to musel bejt Justin:-)
  • justin

    krasnej klucina hned bych ho brala ty jo proc je tak daleko tady u nas zadny pekny nejsou on je proste dokonalej krasnej uzasnej miluju ho :) *14* *14* *14* *14* *14* *9* CHTELA BYCH HO POZNAT COZ ASI V CESKU NEBUD EMNO
    • Re: justin

      hehe,tak vidim ze fanousku je pomerne malo,z vetsiny zamilovane divciny!.)
      A ani nejaky seriozni stranky v cestine jsem o Justinovi nenasla,a to je velka skoda:(Protoze je to clovek ktery by si to zaslousil..kazdopadne nevite info jestli neplanuje koncert v CR?.)Asi bych se zblaznila.)) *4*
  • blablabla

    lidsky chtelo by to vic fandu.ale opravdovejch abysme se s nim mohli setkat,proste bejt velkej a nej fanklub Jayteeho!!ale nevim no... *5* právě poslouchám like i love you
    Ya know, I used to dream about this when I was a little boy
    Never thought it would end up this way
    Drums..
    Hey!
    Kinda special right?
    Yea, ya know, when you think about it
    Sometimes people are just destined Destined to do what they do
    And that´s what it is
    Now everybody dance.. *14* *14* *14*
  • Dead and Gone

    Dead and Gone ... *14* Hezká písnička! *14*
    • sabcas

      Re: Dead and Gone

      Ja si taky myslim ze Dad and gne je pekna pisnicka kdyby ste ji nekdo chtel staci mi napsat sem na osobnosti nebo na ICQ ja ji mam ve formatu mp3 *15* *15* mejte se hezky paaa
  • Ahoj

    Ahooooooooooooooojíííííííí
  • petra6

    justin

    Justin chce skončit prý s pěveckou karierou a chce hrát ve filmech.To je jako hrozné je dobrý zpěvák
    • hero1111

      Re: justin

      Justin je dobry zpevak ale je i dobry herec.Kdo ho videl hrat ve filmu(alpha dog) tak ten ma stejny nazor nejspis jako ja .Ale jako zpevak je lepsi -tak by se mel drzet remesla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit