Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Justin Timberlake je o ničem zpevák nic moc spolu s Justinem Bieberem,Britney Spears,Jennifer Lopez a 50 cent.Ješte taky dodám jak Diwa Swina napsal ty naše hruzy, katastrofy ze Superstar
    • Rozmysli si co sem budeš psát než to sem napíšeš. Pořád měníš názory a komentáře si zaspamoval svýma kecama. Jdi se vycpat fakt.
  • nani1

    Justin je upe super jednou bych chtěla umět zpívat jak on a je strašně kořen je to prostě hvězda mno !!!!! *14* *14*
  • Luky1987
    Já ho jinak neposlouchám Timberlakea
  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    nejlepší je shayne ward
  • Prodám

    Prodám biografii Justina od Sean Smitha za 110 Kč. Info na www.znprodam.blog.cz
    • myshpulka

      Re: Prodám

      haha mám to za 70kč z levnejch knih!! *1*
  • On nesmí skončit zpívat:((

    Jestli skončí ze zpěvem tak si du hodit mašli:(( U mě nevede nikdo jinej než ON*IN LOVE*ON je nejkrásněj, ON má nejlepší hlas, songy a klipy, ON nejlíp tancuje, ON má nej smysl pro humor:)) Milujem ho*IN LOVE*
    • Re: On nesmí skončit zpívat:((

      Ja Justina taky moc miluju je tak sladkej,sexy....... *14*
  • Takže Karel Gott,Katy Perry,Rihanna a Cheryl Cole,tohle je hudba lidi,to co produkuje Timberlake je obyčajný odpad-bordel,který se nedá poslouchat
    • Jak pro koho. Mohl by jsi nám přestat cpát co se ti líbí? Když se ti to líbí tak si to poslouchej, ale nás nech poslouchat si co chceme, ok?
  • Pokud máte Justina rádi, můžete pro něj teď hlasovat na http://markeet123.blog.cz/1304/songbook-8
  • jeeej

    jeeej je zlate ako ho tu všetci obdivujete a taaak :) jasne ja s vami suhlasím ....noo ked si vspomenem ze by som s ním mohla chodit .... nooo porozmyšlam ! ja viem ze mi neewerite ale je to pravda heh ja by som mohla chodit s justinom timberlakeom *14*
    • Re: jeeej

      Jo?Jakto?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit