Přejít na výpis diskuzí

Josef Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můj největší sen je se setkat s josefem vojtkem osobně *4*
  • Muzikálový prostitut

    Na nedávných narozeninách textaře Vrby mu tento "rocker", respektive "muzikálový prostitut" prý dvojsmyslně popřál hodně "šťávy v péru". Má jí zřejmě sám dostatek, když kudy chodí, tudy se rozvádí a plodí.Přejme mu nápodobně hodně šťávy, druhé mízy, ale zejména nevysychajících finančních zdrojů, aby svým levobočkům zahynouti nedal. *4*
  • Byl dobrej, ale je to vůl

    Tak jak bych to shrnul. Když vidím Vojtka jak dopadl, tak bych se z toho posral, lidově řečeno. Stala se z něho taková osobá, které sám v raných dobách Kabátu nenáviděl. Jo jo, kde jen jsou ty doby alb Děvky a Colorado :-( A ona vůbec celá kapela stojí z H. Ano, populární jsou, ale dnes již hrají jen sračky, o textech nemluvě, také lidově řečeno. Pepo, dnes Tě musím nazvat jen pouhým volem a nehledej v tom termín závist, jak v poslední době moc rád používáš.
  • Joffrey de Peyracu!

    Pane Vojtku !

    už jsem byla na muzikálu Angelice 3x a vždy jste hrál a zpíval
    výborně!
  • angelika.

    Úžasnej Pepíček...

    Pepíček je opravdu nej zpěvák...ale ještě lepší chlap!!!Pepíčku,jsi supeeeer! *14* *14* *14*
    • Pepa

      Je to fakt umělec! *3*
  • sindrom

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám Pepo.
  • Happy birthday

    Vše nej:-)
  • Samozřejmě je to věc názoru. :-) Já osobně poslouchám radši spíš takový ten popík, ale skupina Kabát mi nevadí a nikdy mi nevadila a občas je poslouchám. Jsou skvělý písničky, jako třeba Šaman, Dole v dole, V pekle sudy válej...

    A z těch novějších samozřejmě Brousíme nože, nebo Houby magický, ta se povedla. :-)
  • Adelea
    Pepe Vojtek je super
  • Přeju Pepovi všechno nejlepší k svátku a je nejlepšíí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit