Přejít na výpis diskuzí

Josef Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepe

    Je to ten nejlepší zpěvák jakého znám a kabát je nej. Jejich koncert byl fakt úžasný
  • Přání

    Z celého srdce bych Pepovi příla aby mu jeho manželství s Jovankou vydrželo, protože si myslím, že se k sobě dokonale hodí. Pepa už by měl mít konečně tu pravou ženu po svém boku.
    • Re: Přání

      Nemyslim si, že Jovka se k němu hodí a ani nevěřim, že jim to vydrží!
  • pepe

    Je to kus pořádnýho chlapa.Musim se přiznat, Libušce ho fakt zavidim. *14* *14* je to prostě*4* !
  • Pepe + Kabát

    Pepeho mám moc ráda a Kabáti jsou prostě skvělí!!!
  • avril-nely

    pepa..

    Pepa je upa krásnej a má super rockovej hlas !!!! prostě je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrr rockerrr , a jejich písnička (kabát) jsou nejjjjjjjjjjjjjj *14* *14* *3* *5*
  • zuzik-depp
    Ráda bych se s Pepou Vojtkem setkala osobně.... Doufám, že to někdy vyjde.... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vojtek je super.Líbí se mi,jak vypadá,jak zpívá......Nejvíc ty jeho vtipy.Prostě ho žeru.
  • pepa vojtek je fakt užasny a skupina kabati taky.Žadnou lepší skupinu neznam. *14* *14* *14* *14*
  • Nej

    Je to opravdu nej zpěvák, nej skupina a pro mě hned po Stevovi Irwinovi nejlepší a nejkrásnější chlap!!!! Škoda že je zadanej... Ale moc jim to s Libuškou sluší...
    • Re: Nej

      Je fakt, že Pepa Vojtek je kus dobrého zpěváka, lepší už je snad jen Petr Kolář, ale s Libuškou mu to vůbec nesluší. Více mu to slušelo se Sabčou.
  • Miluju ho!!!

    Pepa je ten nejkrásnější a nejúžasnější chlap na světě a strašně moc závidím Libušce.Kéž bych s ním mohla být já. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluju ho!!!

      Doporučuji Vojtka přebrat Jovance Skrčeské, až ho za pár let omrzí nebo až jí zbouchne. Věrný vám ovšem bude asi jen pokud mu budete do kafe nebo jiného vyprošťováku po flámu pravidelně nalévat brom. *5*
    • Re: Miluju ho!!!

      kolik máš promile? tohle nemůže napsat ženská při smyslech *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit