Přejít na výpis diskuzí

Josef Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ženský

    Nevím co se pořád okolo Pepy řeší...kdyby měl každej tejden jinou ženskou, chlastal první ligu, chodil třeba pozadu...pro mě je naprosto úžasnej!Písničky s Kabátem...luxusní zábava. Teď jsem ho chytla na Třech mušketýrech, na Angelice jsem měla smůlu...byl skvělej, na tom člověku je vidět že co dělá ho baví...na rockera supr i hereckej výkon. A v kombinaci s Tomášem Berounem fakt zážitek. A to nejsem nějaká náctiletá fannynka.
    • Re: ženský

      No to máš dobrý já a mušketýrech měla Koláře...Náctiletá fanynka možná jsem to nezapírám...:-) *3*
  • Pepa je borec...a Kabáti sou supr...takže co víc si přát♥ *14* *3*
    • Re: ♥

      naprostý souhlas, kabáti jsou nej a pepa mě překvapil i v muzikálech, je to sice něco jiného než kabáti, ale dostal mě, v každé roli, kterou zpívá a hraje a dokonce i předvádí tanečky, nevím kde se mi líbil víc v mušketýrech, angelice, kleopatře, draculovi nebo prášilovi *14* *14* *14*
  • dotaz

    Je Pepa Vojtek brácha Romana Vojtka? Víte to někdo?
    • Re: dotaz

      Pepa Vojtek není bratr Romana Vojtka, koukali do rodokmenů *1* *13* *3*
  • MOC mam rada skupinu Kabát jejich hudbu miluji libi se mi a nejvic Pepa
  • Kujebák z Teplic

    To je zajímavý, že se tu na něj pějou jen samý ódy, ale na jeho ženu (Libuši) a milenku (Jovanu Skrčeskou) se akorát tak kydá hnůj. Kdo je tu vlastně mravně závadnější, ten kdo opouští své partnerky s malými dětmi nebo tanečnice, kterým dělá radost přebírat chlapy?Bůh suď.Každopádně to vypadá,že v divadlech,kde hrají muzikály vskutku kámen š... cihlu. *13*
  • PePe

    Pepa je neeej a uplně kráááááááááááásný :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pepe

    Nevim proč nás to tolik všechny udivuje,že si našel jinou,dělá to spoustu jiných chlapů,jenom se o nich nepíše.Pepíno je krásný chlap,tak toho umí využít.Ale snad mu to už s Jovankou vydrží. *4*
  • nela43

    Pepa je klásnej a je super,Kábati upa bombový
  • K narozeninám

    Pepo, k tvým narozeninám vše nej a hoodně dalších minimálně stejných úspěchů se skupinou KABÁT! ♥♥♥ =* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Celá skupina KABAT je nej ze všech skupin v ČR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit