Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezbývá než Rychtářovi gratulovat k novému vnoučátku..i když za dědu by tohoto pána chtěl asi málokdo.. *6*
  • http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1707/syn-rychtare-rozchod-s-osudovou-pritelkyni V roce 2014 se syn Rychtáře Josef vyjadřoval v superlativech o tehdejší přítelkyni : http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/263084/valka-mezi-rychtari-syn-josef-promluvil-o-nehode-sve-druzky.html Dokonce si myslel,že se s ní ožení a vezme si jí.Nebo ona si to myslela : Zpovědi Josefa Rychtáře juniora pro Blesk byla přítomna i jeho přítelkyně Lucie. Po celou dobu jen smutně přikyvovala. Úsměv na tváři se jí vrátil, až když se podělila o radostné zprávy. "Plánujeme svatbu i miminko a víme, i kvůli té nehodě, že spolu budeme celý život," prozradila Rychtářova nastávající snacha.Jenže už ani ne po roce od tohoto článku čekal dítě s jinou ženou,jejíž příjmení si vzal - jmenuje se Kaštánek.Ale dosud se neoženil.Rychtářův syn Josef se tak ukázal být přelétavějším než jeho syn Jan.Jemuž zatím vztah s ženou menšinové národnosti vydržel.Možná i díky tomu,že podle všeho stále žije v domě své matky a vůbec mu není hanba tam stále setrvávat,poté jak ošklivě se k matce zachoval.Rod Rychtářů se tak rozrostl díky oběma synům(přestože se jeden syn přejmenoval,geny jsou geny),ale jak je u této rodinky zvykem neobešlo se to bez skandálů..
  • Bulvár je velká žumpa, plná lží, ale na druhou stranu Rychta s nimi spolupracoval, ochotně jim sděloval nechutnosti, včetně foto o Ivetě, jenom, aby se o něm psalo. Neštítil se z ní těžit, ani po její smrti, ke které ji sám dohnal. Copak je normální, aby někdo fotil jiného člověka v blázinci, kdy je na dně, dávat kopii její zdravotní dokumentace bulváru, celý národ vidí, kam ji péče psychopata dohnala.
    Iveta žila ve strachu, pod jeho šmírováním, vše dokumentoval, nahrával, jenom aby to mohl v dané chvíli použít. Vydíral ji, pokud si ho nevezme, že zveřejní o ní veškeré jeho nahrávky a národ se bude divit, co je zač. Je o manipulátor, lhář prvního kalibru.
  • Ten psychopat opět perlí, co je mu to toho co si dělá Darina. Tohle je na žalobu, křivé obvinění s újmou na zdraví. On Darině nikdy nedá pokoj, dokud se neodstěhuje, vzhledem k tomu, že on to bude protahovat, tak se má holka na co těšit.
    A co ta jeho krasotinka od rákosníků, dávno si mohl s ní najít podnájem a táhnout.
    Ivetu dohnal k zoufalství, je na čase, aby se mu konečně někdo postavil a on skončil tak, kam patří.
  • Luky1987
    Rychtáři ty zmetku. Je mi za Ivetkou smutno, poslouchal sem před chvílí její písničky
  • Bulvárnímu dělníkovi se vrátilo, co dělal Ivetě. Teď píše denně za peníze o tatíkovi, dává mu klystýr, mění pemprsky, poslouchá jeho žvatlání, schovává před ním rohlíky... Koho to zajímá, psychopat jako jeho kámoš Rychtář.
  • Luky1987
    Rychtář je fakt blázen a duševne nemocný človek presne tak. Ivetku nikdy nemiloval jen jí využil na to aby se mohl zviditelnovat a delalo mu dobře jak je na tom špatne. Teď mi je Ivetky ješte hodně líto, ale už to nemohla podle mne s ním vydržet určite a proto už tady mezi námi není
  • Rychta byl v Prásku a ukazoval Ivetino pyžamo, které dosud nevypral a čuchá si k němu, dále se hrabal v jejich vlasových příčeskách. On je patologicky nemocný, to je léčbu. Z jeho chování je zřejmé, že je duševně nemocný.
    Jenom ,ja k mu dělalao dobře, když Iveta na tom byla hodně špatně a on se v tom vyžíval, dělal jak ji miluje, pomáhá a přitom sám ji mixoval koktely z prášků, až ji úplně změnil osobnost a ona chdák, ani nevěděla, co se kolem ní děje. Sama se ho zbavit nemohla, na to neměla sílu, tenkrát jsme si s manželkou říkali, že jediná její zácgrana mohlo být práve natáčení televize na TV, jelikož se dostla mezi normální lidí, kteří viděli, že není v pořádku a mohli ji pomoc. Jakmile na tom byla lépe, tak Rychta se pasoval na její manažera a byl to konec, ona chudák nemohla ani mluvit, jak byla sjetá a on se v televizi naparoval, užíval si pozornost sám sebe (typický sociopat)
    Nedávno dávali film pravdivý příběh herečky Brittany Murphyové, taky se na ni nalepil sociopat, doporučuji vzhlédnou, podobný příběh s Ivetiným. Nejdříve ji pronásledoval bulvár, pak přišla o práci a nakonec se na ni nalepil sociopat, který sám to ve filmu říká, že je tak trochu sociopat. Také tu herečku ládoval práškami, dokonce ji dával, jeho prášek na srdce, ta holka zemřela ve 23 letech.
    Jinak Rychta přiznal novou přítelkyni, prý má právo také žít. To bylo keců, kdy tvrdil, že s Ivetinou urnou dožije. *3* Chudák holka měla by okamžitě z toho vycouvat, dokud je čas.
  • Rychtář teď zachraňuje Agátu.
  • Luky1987
    Je to chcípák obyčejnej Rychtář a Macura s PN slizouni také i to tlustý prase Jiří Pomeje *11*. Ivetka mela smulu na chlapy proste. Já bych jí pomohl kdybych mohl, protože jsem jí mel rád a mám
  • Pavel Novotný je v prvé řadě provokatér. Vymýšlí neskutečné chujoviny, prasečinky, pomluvy, aby šokoval. Slušní lidé na něj reagují, odsuzují ho, píší příspěvky ke článkům o ho**nu. Přitom z každého kliku má ten blb procento za reklamy a mne si své špinavé pazoury. Je to v podstatě neškodnej, vošklivej a vyrachtanej chudák, kterej se poctivou prací, natož pak novinařinou nedokáže uživit. Vypráskali ho z eXtražumpy i z televize. Bohužel, využil toho, že Iveta už nevěděla kudy kam, všichni ji odepsali a nechali ji napospas nejhorším šmejdům a vyžírkům. Na jejím zoufalství se přiživil kde kdo, nakonec i na její tragické smrti. Dodnes vytahují překrucují nechutné intimnosti, ze kterých by se ještě něco dalo vyždímat. Uštvali ji doslova online a ani nejbližší rodině neumožnili důstojně se ze zesnulou matkou, dcerou, sestrou, kolegyní, rozloučit. Hyeny slídily, kde se dalo. Je to hnus, nemá smysl si tím znečisťovat mozek, snad má už klid.
    *13*
  • Seš hodnej kluk. Být slušný se vždy vyplatí. Už kvůli tomu, že má člověk klidné spaní. Hezký víkend, doufám že na Valentýna budeš randit, čau.
    *3* *4*
  • Luky1987
    Určite je to tak
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko mám Ivetku rád a nikdo už jí fakt bohužel nepomůže, ale všichni co jí ubližovali Rychtář, Macura, slizoun PN na ne dojde !
  • Čau Luky, zrovna myslím na Michaelu Muzikářovou. Ivetě už nikdo nepomůže, ale to děvče mi dělá starosti. Ve svém věku byla osamělá a velmi vážná, jako by měla starosti dospělých, naopak její matka se chovala, jak praštěná puberťačka, bez zodpovědnosti. Co když byla těhotná, a proto se jí zbavili?
  • Luky1987
    Kéžby byl ten chcípák Rychtář v base a Macuru bych zavřel a dal do svírací kazajky nejradši i za to co Ivetce provedl, oba jsou to zmetci
  • uz je ten smrad v base?
  • Luky1987
    Po Rychtářovi, Macurovi, Martuccim , šišlavým Pavlem Novotným a taky o skrachovaném herci Jiřím Pomejem není ani slyšet. Bez Ivetky proste tyhle šašci nic neznamenaj a nevzdechne po nich ani pes !
  • Já mám taky sud, heč
  • Kde máte tu třetí, Věru?
    *1* *2* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit