Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy neznáte význam slova osobnost? Toto je výsměch všem, kteří něco pozitivního dokázali a mohou být pro ostatní příkladem v jakékoli lidské činnosti. Rychtář není žádná osobnost - je to jen směšná figura, která se přes IB vecpala do médií.
  • panebože proč do Osobností cpete člověka který jediné co dokázal je,že se oženil se zpěvačkou a chová se jako prase.Vždyť je to chudák po kterém by neštěkl ani pes a tipuji,že brzo ani neštěkne.Měla jsem za to,že jste slušné stránky ,ale koukám,že jsem Vás podcenila. *11* *11* *11*
  • Ked ta stretnem naplujem ti do xichtu Ty stara plesen nesiahas talianovi ani spod spiny jeho nechtu Zabi sa aj Ty schizak smrdlavy ozransky nenavidime ta ! Utec
  • hnusíš se mi jak si se choval k ivetě
  • Tohle monstrum je už i tady ? *6*
  • Luky1987
    Rychtář je fakt blázen a duševne nemocný človek presne tak. Ivetku nikdy nemiloval jen jí využil na to aby se mohl zviditelnovat a delalo mu dobře jak je na tom špatne. Teď mi je Ivetky ješte hodně líto, ale už to nemohla podle mne s ním vydržet určite a proto už tady mezi námi není
  • tohle prase hnusný není žádná osobnost dobytek jeden *11*
  • rychtari ty KU N DO za s rana ty cu......................
  • Luky1987
    Rychtář je proste chcípák a nula bez Ivetky, vlastne vždycky byl
    • a taky vždycky pil *1* Pořád opakuje že byl její manžel a teď je vdovec ale co z toho když se nikdy nechoval jako manžel ale jako ho..do ?
  • Luky1987
    Ivetka uz to s tím bláznem Rychtárem nemohla vydrzet a nevedela jak se ho má zbavit, tak proto skocila pod vlak :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit