Přejít na výpis diskuzí

Josef Rychtář

OSOBNOST 6.5.2014 
1735 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3*
  • Tereza ma pravdu
  • Dobrý den, pane Rychari Ivetku Bartosovou sem mo nemusela ale je mi ji příšerné líto Macura je stejnej komedijant jako Rychtář ale Macura on chtěl aby se Ivetka léčila ale vy pane Rychtáři vy stě richle spěchal rychleji k obřadu a takle by to nemělo skončit
  • http://www.super.cz/celebrity/anna-veskrnova-1/260380-rvacka-pred-ivetinym-domem-agresivni-rychtar-vrazil-facku-macurovi-ktery-ho-oznacil-za-vraha-bartosove.html
  • Uprimnu sustrat.urcite ste chceli pre Ivetku vsetko najlepsie,ale bohuzial...
  • Josef Rychtář si objednal posprejování hrobu !
    Ten chlap nemá mozek ? On si vážně myslí,že mu veřejnost poté co 2 dny po Ivetině smrti nahrál rvačku uvěří,že mu někdo posprejoval hrob ? Tak tomu uvěří leda stejný magor jako je on !Rychtář si to objednal..v pslední době do jeho domu chodí podezřele mnoho cizích lidí a je velice pravděpodobné,že se s nima Rychtář domlouvá a dává jim úkoly,co mají udělat ! Například posprejovat hrob !
  • Josef Rychtář je doma u bývalé manželky
    11:05 - Vdovec po Ivetě Bartošové přijel na návštěvu za svou bývalou manželkou Darinou.
    11:32 - Rolety ve vile jsou zatažené, aby nebylo vidět dovnitř.
    To je možné jen ze dvou důvodů,buď aby mohl Darinu zase zmlátit nebo..
  • tento člověk a také Macura mají na svědomí sebevraždu Ivety Bartošové. Myslím že dostatečným důkazem je to že se ti dva po její smrti poprali. To normální lidé nedělají!
  • http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1405/rychtar-byl-obvinen
  • tohle prase hnusný není žádná osobnost dobytek jeden *11*
  • Vy neznáte význam slova osobnost? Toto je výsměch všem, kteří něco pozitivního dokázali a mohou být pro ostatní příkladem v jakékoli lidské činnosti. Rychtář není žádná osobnost - je to jen směšná figura, která se přes IB vecpala do médií.
  • Ked ta stretnem naplujem ti do xichtu Ty stara plesen nesiahas talianovi ani spod spiny jeho nechtu Zabi sa aj Ty schizak smrdlavy ozransky nenavidime ta ! Utec
  • Tohle monstrum je už i tady ? *6*
  • panebože proč do Osobností cpete člověka který jediné co dokázal je,že se oženil se zpěvačkou a chová se jako prase.Vždyť je to chudák po kterém by neštěkl ani pes a tipuji,že brzo ani neštěkne.Měla jsem za to,že jste slušné stránky ,ale koukám,že jsem Vás podcenila. *11* *11* *11*
  • hnusíš se mi jak si se choval k ivetě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit