Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paroubku, Paroubku

    Paroubku, Paroubku, vezmi si Ratha a Jandáka a založte společnost PARAJA,
    nechte si vytunelovat mozky a jděte k čertu.
  • Pražákům

    Vy blbečkové co tady píšete asi jste ze Prahy žeee.Kdyby v Praze nedělali lidé z Moravy tak bi jste zdechli hlady. Ale já jsem z vesnice , také budu volit ne Paroubka ale ČSD.
    Já dělám za 12600kč a v práci se nadřu za ty prachy. Nemám kam jít za druhou prací.ODS z nás tahá jen prachy.
    *16* *5*
  • Re: K čertu s ODS!

    Souhlas s tím prvním,z toho si vzal pravdomluva Paroubek příklad. Zvedá se mi žaludek, když čtu, jaké bahno se zvedlo při učinkování p. Paroubka v Praze. Jsem zvědav jestli voliči jednou dostanou rozum.
  • KOKOTOR

    Vážení a milí,
    předem chci říct,že si myslím,že se umím vyjadřovat slušně a politiku komentuji asi tak často,jako každý jiný občan této země.Dále bych chtěl uvést,že levicová politika má svá plus,ale i tak je mi zcela cizí a proto bych chtěl vzkázat výše uvedenému XICHTOVI TOTO:

    Ty pojebaný hnusný hovado!Kurvíš tuhle zemi jako nikdo jiný a pokládáš to za nádherné výsledky.Jediné co musím uznat je,že Rath vzal zdravotnictví za správný konec a trochu ho vytáhl, ikdyž to tak nevypadá.Ale ty!?PRASE BRADAVIČNATÉ!!!Se poser z těch svých avantýr a vypadni z politické scény.TADY NEJSI VŮDCE,TAK PŘESTAŇ KÁZAT CO MÁME DĚLAT A KOLIK PLATIT!!!MY,MY SI TĚ PLATÍME,MY ŽIVÍME TVOJE OBROVSKÉ PANDĚRO A TO MUSÍ PŘESTAT.

    Tolik můj názor na pana předsedu. *16*
  • ffffŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJ

    Je to ten největší hnusák jaký kdy ještě existuje (myslím tím Paroubka)hraje si na kdovíjakýho důležitýho a přitom je to stejnej parchant jako Rath.V tomhle případě nevím kdo je větší blbec.Už by měli konečně oba vypadnout z politiky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *9* *9* *5* *13* *16* *8* *5* *16* *8* *16* *8* *16* *16* *16* *16* *8*
  • Re: K čertu s ODS!

    Ten nejvetsi idiot si maximalne asi tak ty ´0
  • Chytrý

    Kdo si o sbě myslí, že je nejchytřejší ať klikne.
  • Pařez !

    Vůl zůstáva volem a Pařez pařezem!
  • paroubek byl vůl už jako spermie
  • ROKO

    Od každého chceš omluvy za výroky od poslanců jiných stran ale za tvé výroky (být demokracie)od voleb bys musel sedět nejméně 10 let. (př.Gottwald)
  • K čertu s ODS!

    Topolánek a Bém jsou největší hovada! A Klaus je zakomplexovanej ódéesák. Idiot.
  • Ahoj Jirko! Moc ti držím pěsti!
  • Ahoj Páro ( Paroubku ). Můžu ti říkat Páro, že jo? Tak co politika?? Blbý, viď. Nic si z toho nedělej prostě na to nemáš. asi na to jsi moc hloupej. Tak se s tim smiř a už odsud vypadni. *15* *3* *10*
  • Jirko, držím ti palce, všechny je tam převálcuj, hlavně toho dědka co sedí na hradě
  • Nemohlo by to komunistický,diktátorský prase ocestovat nadobro z týhle země, co třeba Mongolsko?Všechna ta obvinění a názaky z Kubiceho zprávy jsou pravdivá a on to ví.Je to adept na zastřelení. A co teprve Kočka, to se národ bude divit co všechno provedl!!!!!!!!!!§ *3* *13*
  • Paroubku...Ostudo....

    Proč se nejde ten pan opit a neprizna ze je nenazrany a nejde pric. Nikdo ho tu nechce. Tak uz mu to nekdo vysvetlete... *7* *9* *5*
  • Jirka Paroubek

    Myslela jsem, že se nedáte zlomit modrými ptáky a neustoupíte!Hodně jste toho v životě dokázal dobrého a jen nevzdělaný blbec Vás kritizuje.
  • Největší strup historie se nazývá PAROPRASE *9*
  • Mirek Topolánek

    Mirek Topolánek to je náš fanda a přeju vám že jste vyhrál VOLBY 2006 a jen tak dál . *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit