Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paroubek- Hovado!!!

    Paroubek je největší hovado v Česku!!!!! Ve vládě nám nedělá nic jinýho než ostudu! Stejnej kretén je taky vojtěch filip! CSSD SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: Pražákům

    Pražáci jsou namyšlení kreténi!!! A ČR je ostatním státům pro smích!
  • Re: Re: ---------

    Jako kdyby to napsala maminka Jirky Paroubka. Vcelku pologramotá.
  • Paraoubek = Kapr

    Připomíná mi kapra *15* Nejenže má mozek velkej jako on ale i tak čumí *15*
  • paroubku paroubku!ach ten Jirda!

    --->Nj..JIRDA!nedá pokoj!!!!:D:D:DOmgGG:-pa co teprv chudák Mirda tomu brzo z tý naší vlády vypadnou vočii:D:D *1* *13*
  • Re: Re: Pražákům

    A dost.MLČ TY JEDEN ZASRANÝ PRAŽANE.VYVYŠUJEŠ SE NAD VŠECHNY.PRAŽANI JSOU (KROMĚ V.KLAUSE)KOKOTI!BYL BYCH RÁD KDYBY LIDÉ VTRHLY DO PRAHY A VŠECHNO ZNIČILY.TY TAKÉ URČITĚ NEJSI EXTRA VZDĚLANÝ.A NEBO SY NEKULTŮRNI BURAN?TEĎ JSEM SY UDĚLAL OBRÁZEK O VŠECH PRAŽANECH DÍKY TOBĚ!
  • paroubek?

    Paroubek? To je ňáká houba?? *1*
  • Umět se tak chovat

    Co slušnost, schopnost naslouchat druhým, vzít jejich názor v potaz. Pane předsedo studenti gymnázia nejsou hloupé malé děti, ale naše budoucnost. Jestli je pošlete do cukrárny nebo jim dáte cuc na kládě, tak vy prosím jděte do přečasného důchodu, protože tam asi v tom případě patříte. Jsem zvědavá, jak budete sám vychovávat svoje dítě, asi nebude mít právo na vlastní názor. *16* *16*
  • chuj

    To je chuj posrany!!
  • prosim?????

    Tohle je člověk který mu nikdy nepřijdu na jméno.. je to lhář a tunelář... Okrada slušný občany české republiky a ještě se nám směje.. Nesnáším ho a jen díky němu nebudu volit cssd až odejde tak čssd budu volit s radostí.. Moc si protiřečíte pane P...
  • Re: Ještě větší blbec

    tO JE PRAVDA,FURT ŘIKAL JAK MÁ VLÁDA SPADNOUT A TEĎ NEVÍ CO S TIM!!!!!!!!!!
  • Ještě větší blbec

    Paroubek,ještě větší blbec než jsme doufali.
  • Lékárny

    Vážený pane! Co se týče poplatků v lékárnách, asi nemáte pojem o penězích. Předpokládám, že průměrná lékárna má 200 lidí za den. Minimálně. To jest na poplatcích 180000 za měsíc. Nájem a mzdy minimálně. A když to některým odpustíte, co mají dělat ti ostatní. Zamyslete se prosím a myslete logicky. Obyčejný občan který myslí ale nemá s lékárnami nic společného. Eduard Schober
  • Borec !!!

    Náhodou Jirka je týpek !!! xDD *5* občas má dobrý hlášky xDD *14*
  • Re: Re: Paroubku, Paroubku

    *1* *1* *7* Vy negativci to by vám šlo ale makat to ne Představte si že by v této republicce byli všichni vychovaní jako vy nechtěla bych to vidět ani ve scifi. Jsem ráda že tací lidé jdou mimo mne.Čí jste děti . To bybylo zajímavé vědět . Ještě že mám doma slušné i když ne bohaté . Snad budou mít šanci žít slušný život. *3* *3* at žije Čssd *8*
  • Re: Re: ---------

    sio drewSvGRFEAYDJSRXZTGUCJVKBJL *9*
  • al

    je to taky lump *9*
  • Re: Pražákům

    Jo jo ...to je úděl vidláků, ano správně my v Praze jsme něco víc :-) ....to jen tak pro začátek, do práce jezdíme cca. hodinku, v centru se musíme prát o životní prostor s turistama a vidlákama co si přijeli vyfotit hodiny. Ono je to uplně úžasný....říkám to pořád, pojďte uděláme referendum a rozdělíme zemi...protože kdo volí ty rudý mrdky? Moraváci,nějaký poláci z Ostravy apod. Já jsem pro....a vy si třeba pěstujte obilí nebo co to tam na vsi vlastně děláte :-)
  • Re: ---------

    Ing.Jiří Paroubek a MUDr Davi RATH to jsou nejlepší politici v ČR A pan Paroubek by měl být naším novým prezidentem a David RATH by měl být naším novým premierem ´držím vám palce a at je Česká Srana Sociálně Demokratická
  • Re: Re: Re: názor

    SHUT FUCK UP YOU MOTHERFUCKER!!!!!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit