Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě větší blbec

    Paroubek,ještě větší blbec než jsme doufali.
    • Re: Ještě větší blbec

      tO JE PRAVDA,FURT ŘIKAL JAK MÁ VLÁDA SPADNOUT A TEĎ NEVÍ CO S TIM!!!!!!!!!!
  • Ahoj Jirko! Moc ti držím pěsti!
    • Re:

      taky bych mu jednu pěstí dal *1* *1* *1*
  • Chytrý

    Kdo si o sbě myslí, že je nejchytřejší ať klikne.
  • názor

    Pane předsedo,jak si tak čtu příspěvky ODSSáckých fanatiků,je mi z toho zle.Na druhé straně mě ale těší,že tito "lidé" se Vás tak bojí,že z toho mají křeče a vynechává jim mozek,tedy pokud jim nějaký zbyl.Už jsem si zvykl,že ODSsácí užívají výhrůžek,podvodů i násilí k dosažení svých cílů,bojí se o koryta,proto se neštítí ničeho.Nenechte se odradit arogancí a sprostotou topolovců a klausovců a jim podobných fanatiků,věřím,že svět se mění k dobrému a těmto rádoby demokratům konečně zvoní hrana.
    • Re: názor

      Ty blbe, ve vládě se bojí každej o to koryto a ne jen ODSsáci! A Paroubek je obyčejnej komouš a ty tu nemají co dělat. FUCK YOU ČSSD!!!!!!!!!!
      • Re: Re: názor

        Ty ALA Fuck you and die.......Go to hell and suck Lucifer dick
        • Re: Re: Re: názor

          SHUT FUCK UP YOU MOTHERFUCKER!!!!!!!! *16*
  • Hnup

    Opravdeu by me zajimalo kdy bral rozum?Pravdepodobne na j¨nejake skladce a pak se nedivte jak to dopada. *16* *1*
  • !!!POLITICKÁ BRADAVICE !!!

    To je estrašnější politik na světě ještě spolu s Rathem!!!Oba sou kreténi!!! *13* *16* *8* *10*
  • upocený paroprase Roko

    samolibý pupkatý podvraťák aparátčník *13* *9* *9* *16* *8* *8* na tohoto pasgráta je škoda slov a nadávek,že neunesl prohru je stále vidět a takový jako on zhnusí co se dá ještě v tomto státě zhnusit a pokazit *13* *9* *9* *5* *7* *10* *9* smutno je ,když jsou tyto typy u moci,koryt a mohou rozhodovat o mém dalším životě.Jeho bratříčkování s komouši mluví samo za sebe.Bezcharakterní hajzl a prospěchář,jako ti kterými je obklopen.Bůh s námi *5* *9*a zlé pryč. *5*
  • erfr

    Jsi nejlepšíííí!!! *4*
    • Re: erfr

      Jo ale prase *5* *1*
  • je to týpek, budu ho volit *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit