Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Páro ( Paroubku ). Můžu ti říkat Páro, že jo? Tak co politika?? Blbý, viď. Nic si z toho nedělej prostě na to nemáš. asi na to jsi moc hloupej. Tak se s tim smiř a už odsud vypadni. *15* *3* *10*
    • Re: odpoved

      at vypadne ten vaš Topolanek lidi nemaj co jist hlavne ,ze on ma pandero plný....
  • Jirko, držím ti palce, všechny je tam převálcuj, hlavně toho dědka co sedí na hradě
  • Nemohlo by to komunistický,diktátorský prase ocestovat nadobro z týhle země, co třeba Mongolsko?Všechna ta obvinění a názaky z Kubiceho zprávy jsou pravdivá a on to ví.Je to adept na zastřelení. A co teprve Kočka, to se národ bude divit co všechno provedl!!!!!!!!!!§ *3* *13*
  • Paroubku...Ostudo....

    Proč se nejde ten pan opit a neprizna ze je nenazrany a nejde pric. Nikdo ho tu nechce. Tak uz mu to nekdo vysvetlete... *7* *9* *5*
  • Jirka Paroubek

    Myslela jsem, že se nedáte zlomit modrými ptáky a neustoupíte!Hodně jste toho v životě dokázal dobrého a jen nevzdělaný blbec Vás kritizuje.
  • Největší strup historie se nazývá PAROPRASE *9*
  • Mirek Topolánek

    Mirek Topolánek to je náš fanda a přeju vám že jste vyhrál VOLBY 2006 a jen tak dál . *10*
  • David Rath

    Mám básničku pro vás Davide : Jmenuji se David Rath a nechte mě srát ,protože jsem Rath
  • Jiří Paroubek

    Čau Jirko držíme ti palečky taky jsme ti dáli hlas ,ale to nepomohlo vyhrát Volby 2006 v dobrým srdcem z lásky k vám a moje slovo je : čest ! čest ! čest ! !!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit