Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnup

    Opravdeu by me zajimalo kdy bral rozum?Pravdepodobne na j¨nejake skladce a pak se nedivte jak to dopada. *16* *1*
  • vzkaz

    roko roko tahni uz do hajzlu ty estebacky prase!
  • Vzkaz

    Pane Paroubku měl by jste už být v opozici.Vaše vláda je pouze jen demagogický spolek a máme Vás dost a neotravujte nám politické ovzduší,jsme z Vás unaveni a dále Vás už nemusíme. Nedělejte z nás pitomce,titul ing.Vám nedává právo dělat z nás hlupáky. *13*
  • Kokot

    Vetsiho deb*la nenajdete *1*
    • Re: Kokot

      Ale najdeme
  • :-D paroubek
    • Re:

      Je mi na bliti z toho, co tady nekteri uzivatele pisou za nesmysly. Je mi jasne, ze jste jeste mladi a nic nechapete. Beztak vetsina z vas, co tu pisou ty sproste nesmysly nema vic nez 18 let vy pubertaci >]. Takove trapne reci bych nechal stranou. Jedini, kdo se tu chova jak deb*l jeste vy, co tu pisete sproste nesmysly. *15* *15*
      • Re: Re:

        Mně již dávno není 18, jsem v invalidním důchodů, ale vždy jsem se zajímala o dějiny a pochopila jsem, že komunisté po-užili sociální sliby jako beranidlo, aby se dostali k moci. Co všechno naslibovali a jak to,tu potom vypadalo bídně. To jisté dělá Paroubek, naslibuje všechno možné, jen aby se dostal k moci, je ochoten spolčit se s komunisty. Jistě, mě by taky by zišel větší důchod, ale musíme se dívat na společnost z větší výšky, než jen ze svého smetiště, uskromnit se, nežrat tolik masa, nehonit se za dalšími a dalšími hmotními statky. *13*
        • Re: Re: Re:

          Tak proč jsi utekla ze Slovenska. Mečiar a Slota jsou přeci pravdomluvní a čestní.
          • Re: Re: Re: Re:

            Jestli to nebylo proto, ze tusila a spravne odhadla prichod Fica a jeho vlady Smeru ... ktera jen sproste vyuzila predchozich reforem ke sve popularite ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit