Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snědý Paroubek.

    Dívám-li se na foto Paroubka, stále jej vidím snědého a nevím proč.Mohu si to myslet. *16*
  • Hloupé české stádo.

    Dokud česká republika nevystěhuje české stádo na Sibiř (a tam hodně daleko) tak pořádek v Česku nikdy nebude. České stádo je nejprimitivnější část českého národa, které není poučitelné, ale vývozné směrem na Východ. *8*
  • Debil

    Paroubek je debil neumí nic a mele jenom hovna !!! *5*
  • Paroubek

    No ta většího blba už v Čechách nenajdete. *16* *10* *9* Říká sračky a dělá hovno
  • forum

    U nas chodove je problem ze tyto lidi dojizdi do karlovych varu ale jizdne je drahe na pomer mzdy delnika.Jsem clenem cssd v chodove u karlovych.Jinak v nasem meste neni moznost dat nove pracovni mista .Proto mnoho lidi jezdi do karlovych varu za praci,ale cesta stoji az 84 korun dene ale mzda dela kolem 11000 korun
  • POMOC

    Já už jsem už na pokraji zhroucení a někdy pomýšlím i na práškami , ktré by mě zbavily mých starostí. Nutně a již urgentně potřebuji
    peníze na splacení kredit.karet,které jsem si myslela že nikdy nepoužiji. Ale vzhledem k situlaci kdy šlo opravdu o život v rodině,jsem přistoupila i na toto řešení. Bohužel nyní se dostávám do platební neschopnosti tyto docela velké splátky hradit a nerada bych se dostala ještě dál .Peníze scháním již 4 měsícem a stále platím nějaké poplatky na 100% sliby,ale žádné skutky,a tak
    se více a více propadám do beznaděje,už nemám pomalu ani na jídlo.Ty peníze jsem použila mému tatinkovi na docela závažnou operaci a dlouhodobou léčbu,která byla snad "zatím" úspěšná"-nikdy toho litovat nebudu!!!Starám se o své rodiče.A takou dobu ,ve které žijem jsem si nevybrala.
    Jsem sice ještě vdaná ,ale doufám ,že před rozvodem ,jelikož manžel si šel užívat beztarostný život s ženou mladšího ročníku.Mám 2děti,které studují-syn na vysoké škole a dcera je ve 4.tém ročníku střední .Všude a za všechno se platí-obracím každou korunu.
    Každý večer myslím ,že kdybych ukončila můj život , ukončila bych i moje trápení , ale myšlenka na děti a rodiče , kteří jsou na mě docela závislí mě z toho vždy probere.Mám své stálé zaměstnání, a ještě občas beru brigádu po večerech jako je hlídání dětí , uklízení ,pokladna v Tescu apod,jenom abych to všechno zvládla.
    A tak všude prosím pokud můžete pomoc,pomozte-už nevím jak dál,ale ještě vás oberou o to málo co vám zbylo.Stydím se že čtyřicet let žiju v česku a nemůžu s tím nic dělat.I zákony jsou na takové lidi krátké.Momentáleně mám na 14dní do výplaty ca 800kč.a prostě musím s tím nějak vyjit.Ale pořád a stále bojuji s tou ošklivou myšlenkou nebýt.
    Lenka
    • Re: POMOC

      Milá Lenko, já jsem taky byla několikrát nervově zhroucená, chtěla jsem umřít, byla jsem i v léčebně. Měla jsem to štestí, že jsem se dostala k józe a k vegetariánské stravě, je tomu již 16 let, teď, když mám vyše 50 let, jsem v omnoho lepším zdravotním i psychickém stavu jako před 20 lety. Strava a jóga pomáhá, to mi věř, a na stravě se dá hodně ušetřit, kolikrát vystačím jen s ovesnými vločkami. Vřele doporučuji Jógu v denním životě, to je nejlepší ze všech směrů.Hore hlavu, nic není ztraceno.
    • Re: POMOC

      Lenko rád Vám pomůžu! Ozvěte se na email vymrdam.te.za.dvacku@seznam.cz

      S pozdravem,

      Amir,
      Brno
      • Re: Re: POMOC

        ta siska patri tobe ty hnupe
      • Re: Re: POMOC

        Dostala jsi odpověď od českého stáda - hovada.
        • Re: Re: Re: POMOC

          za tu neslusnou odpoved co je ta pani na okraji sil bych te velice rad strcil do ryti borovicovou sisku hnupe
      • Re: Re: POMOC

        Tohle to neni spravna reakce
  • vetsinA z vas sou DEBILOVÉ!!!

    PROC si vetšina z vás myslí,že je špatnej???Ste vůbec Normální???ODS tu chce zavést školný a všem všechno snižovat(peníze)!!A to byste jako CHTĚLI??To ste fakt tak blbý??Paroubek pracuje pro LIDI!!!Topolánek PROTI lidem!A jestli vám to ještě NEDOŠLO,tak ste fakt P*Č*S*VÉ!!! *13* *15* *15* *9* PÍČUSOVÉ!! *15* *15* *15*
  • ...

    vetsiho picusa neznam *16*
  • fajn

    Demokracie je nejlepší způsob vedení státu. V kapitalismu je sociální nespravedlnost, bída a na druhé straně bohatství mála jednotlivců, kteří pak rozhodují o nejdůležitějších věcech bez ohledu na ty chudé. Nechci Langra, Topolánka ani ODS.
  • pičus

    čssd jsou všichni dementi ale on je z nich nejvetší..tlustoprd *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit