Přejít na výpis diskuzí

Jan Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tz

    ahoj jane narodil jsem se ve stejnej den co ty ale jinej rok (16.6.1996)

    Ahoj ondra *3*
  • ahoooj

    neviem, či to číta sám Janko, ale chcem mu odkázať, že ak by sa mu dalo mohol by mi napísať na emailovú stránku...viem, že keby mal písať každému asi by zošedivel, ale naozaj by som sa stáááááááááááááááá
  • Kniha

    Dobrý den pane Železný.Měla bych na Vás prosbu.Chtěla bych kamarádce dát ke kulatým narozeninám knihu nebo fotku s Vaším věnováním a podpisem.Je velkou Vaší fanynkou.Byla bych ráda,kdyby jste mé prosbě vyhověl a kontaktoval mne na e-mail adrese.Kde sdělím bližší informace.Děkuji moc Petra
  • Lze při házené trénovat zároveň i oštěp?

    Dobrý den,pane Železný.Můj syn hraje házenou za gumárny Zubří a moc by chtěl zkusit házet oštěpem. Mám dotaz, zda se to nějak vzájemně nevylučuje.
    v jedenácti letech bez žádného tréninku či stylu házel okolo 65 m míčkem a začal hrát házenou. Teď je mu 12. Kdy je tak optimální věk začít házet oštěpem?
    Děkuji a přeji mnoho úspěchů třeba v trenérské oblasti.
  • Legenda

    Honza Železný je světová legenda.To co dokázal je neskutečný.Za všecho mu všichni děkujem,díky němu mužem být hrdí,že jsme Češi!!! *4*
  • DĚKUJI

    DĚKUJI HONZOVI ŽELEZNEMU ŽE REPREZENTOVAL NAŠI MALOU ALE HEZKOU ZEMIČKU TAK USPĚŠNĚ VE SVEM OBORU JAKO MALOKDO.VŽDYCKY JSEM VAS OBDIVOVAL A TAKE OBDIVOVAT BUDU JAKE USPĚCHY JSTE DYCKY MĚL.JSEM VAŠ VELKEJ FANDA.KDYŽ UKAŽOU VAŠ SVĚTOVEJ REKORD TAK DYCK NAS TROCHU ZAHŘEJE U SRDCE.DOUFAM ŽE VYCHOVATE NAKEHO DALŠIHO DOBREHO SPORTOVCE V OŠTEPU.VELKY DÍK. *4* *4* *4*
  • Prozba o vyrešeni sazky

    Zdravim legendu.Jednou jsem viděl zabavni pořad,ve kterem jste řekl,že hodite softovym(pěnovym)mičkem zhruba 90m.Byl to sice vaš odhad,přesto pro normalniho smrtelnika to je zavratna dalka.Na druhou stranu bavime se o člověku,ktery je ve svem oboru nejlepši v historii.Takže ma prozba k vam je,jestli by jste byl tak laskav a poslal mi vaši odhadovanou vzdalenost.Jo a gratuluji k medajli.
  • Poděkování

    Pane Železný děkuji moho za Váš sportovní Výkon a umístění na mistrovství Evropy, kdy jste prokázal, že o tom věku to opravdu není spíš o vůli a chuti porvat se a bojovat a doufám, že jste s konečnou platností uzavřel ústa lidem, kteří Vám nedůvěřovali a vysmívali se Vám a za to Vás obdivuji a přeji hodně štěstí i v osobním životě.
  • Blbost kvete v každém věku.....

    Bože můj, nikdy bych nevěřil kolik tady potkám hlupáků..... Nezlobte se na mě, že to píšu, ale jste vy lidi vůbec normální? Tohle není stránka Honzy Železnýho, ale osobnosti.cz. Je sice hezký, že mu pokládáte otázky, ale snad nemůžete čekat, že vám na ně odpoví *1*
  • kdy začít s oštěpem a jakým?

    prosím o radu,kdy začít s oštěpem?synovci je 11 let,jaký je vhodný oštěp,jak a kde trénovat,pro pobavení-neustále hází vším a docela daleko.předem děkuji *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit