Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan Pavel II.

    No musím říct, že Jan Pavel II. byl papež, kterého ještě svět nikdy nezažil. Dokázal vykonat mnoho dobrého. Musím říct, že mi ukázal správnou cestu životem. Děkuji svatý otče.
  • frajer

    byl to vážně frajer, neobyčejný člověk- bohužel toť vše minulostí
  • Modlil se za nas za vsechny, tak bychom se ted meli modlit vsichni za neho.
  • foxmartin8
    Bůh je Příroda *4*
  • sv.Otec

    Jan Pavol II. bol clovek pre mna velka osobnost prave tou nezistne velkou laskou ku vsetkym ludom. Nech nas vsetkych smutiacich tesi,ze uz je v nebi a oroduje za nas. Nech odpociva vo svatom pokoji
  • Ďalší škandál je najneviditelnejší. Pápežova odpoveď na najväčšie ohrozenie ľudského života v dnešnej dobe  Aids v Afrike  bola učiniť ho omnoho horším. Nekázal jednoducho abstinenciu, ako tvrdia mnohí apologeti. Nie, nariadil svojej cirkvi propagovať lož, že kondomy sú zbytočné. a dalsi informace na : http://richelieu.bloguje.cz/140955_item.php
  • Jan Pavel byl velký člověk a udělal toho pro církev hodně a za to jsem mu velice vděčný a za to mu chci hodně poděkovat.Doufám, že mě vyslýší.Jeho nástupce je také velký člověk a já věřím,že toho dokáže mnoho.
  • OMLOUVÁM SE!!!!

    Moooooc se všem chci omluvit za to, co jsem o janu pavlu II. minule napsala. Byl to slušný člověk a měl rád život a já ho mám ráda také. Chci aby ho co nejdřív prohlásili za svatého:o) zaslouží si to. Děkuji za odpuštění a každý večer se teď budu modlit, aby jste mi odpustili:o) DĚKUJI!!!!!
    • Re: OMLOUVÁM SE!!!!

      Úžasné. Krásný příspěvek. Nejhezčí jaký jsem kdy četl. O tom je křesťanství...Možná si můj názor nikdy nikdo nepřečte. A možná ano, proto ho taky píšu a chci aby ho někdo našel. A zjistil jak funguje víra. Funguje přesně takhle. Kéž by to četlo co nejvíc lidí a pochopili podstatu křesťanství a začali se mít rádi, modlit se za sebe a hlavně si odpouštět a přestat se nenávidět.
  • Jan Pavel druhý

    Co si myslíte o nemoci, kvůli které zemřel?
    • Re: Jan Pavel druhý

      akú chorobu myslíš? parkinsona alebo tých tisíc ďaľších, ktoré mu pribúdali vekom a tým čo prežil? lebo všetko na ňom zanechalo nemalé následky, ale on žil dosť dlho aby zanechal odkaz mnohým generáciám...
  • názor

    Jan Pavel druhý byl osobnost, na kterou lidstvo nezapomene. A kdo zapomene, tak za něj nemodlí a nemodlil a asi už nikdy se za něj modlit nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit