Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni to svině!!!

    jak někdo vůbec může tomuto člověku nadávat? tohle je opravdu hulvátství, že někdo netoleruje tak vyznamnou osobnost, kterou jan pavel 2. neboli karol wojtyla bezpochypně byl!!! Nevím, jak někomu může vadit velký pohřeb, dyť pro lidi byl jako otec, a to on opravdu byl!!! Ať se stydí všichni, co o něm vše špatné řekli, jsou to jen internetoví poserové- nejsem věřící, nemodlím se ale toto je hodně!!! Opravdu- za to bych dal vysokou pokutu, nebo něco podobnýho!!! Styďte se!!!!
  • Dzisiaj wieczorem oposcil nas Jan Pawel II

    Wielki czlowiek , autorytet duchowy i moralny. Dziki niemu nasza codzienna rzeczywistosc byla czystsza od ogarniajacego nas zla. Zyczymy sobie aby jego dobroc zostala z nami na zawsze i uchronila nas od zametu. Miejmy nadzeje ze nie zapomnimy o nim w naszym dalszym zyciu.
  • Styď se!!!!!!!!

    Kdo napsal,že Jan Pavel II je naprostý idiot.Jan pavel II byl dobrý papežem i člověkem.Miloval svůj národ a všichni kdo o něm řekli něco špatného a´t se stydí.Ten kdo to řekl je bezcitný a naprosto bez rozumu.Toť můj názor a ten se nezmění.Doufám však,že Jana Pavla II co nejdříve prohlásí za svatého,on si to zasloužil
  • Díky

    Děkuji Svatému Otci Jánu Pavlu 2, děkuji za vše.Tonda
  • Každýho to jednou čeká....
  • Jan Pavel II.

    Je to pořád velký člověk a velkým vždycky zustane jeden z nejlepsich papezu!Jen me mrzi ze sem se s nnim nikdy osobne nepotkala.BYl t o vazne skvely clovek a skvelym clovekem zustane i presto ze uz tu s nami neni.Ale nikdy na neho nezapomenu!Jo a urcite sedi popravici Ježíše nebo Boha,diva se na nas a drzi nam palce a primlouva se za nas.Dik mu za vsechno.
  • *

    Vžyť nám řekl: "Raduji se, radujte se se mnou." není náš smutek projevem nevíry? 2. 4. 2005 není poslední, ale první den J.P. II., začátek toho, čemu zasvětil svůj život. Všichni žijeme ke smrti.
  • Ján Pavol II., moja nádej

    Neviem vyjadriť slovami svoje pocity, keď mám hovoriť o najväčšom Pápežovi všetkých čias. Je to ťažké a pritom také jednoduché. Bol proste úžasný a neverím tomu, že niekto bude niekedy ako On.

    Keď bol na poslednej návšteve Slovenska(04myslím) bola som na Jeho omši. Keďže sme vedeli kadiaľ bude prechádzať, postavili sme sa čo najbližšie k závorám. Keď sa blížil vo svojom papamobile k miestu, kde sme stáli, mala som sa pretlačiť bližšie k závore a odfotiť Ho. Ako prechádzal, otáčal sa a mával na všetky strany. Keď bol na mojej úrovni, otočil sa smerom ku mne.

    Vtedy sa naše oči stretli a ja som pocítila neopísateľné. Tých pár sekúnd trvalo celú večnosť. Bolo to úžasné a nezabudnuteľné. Od tej chvíle neprešiel deň bez toho aby som na ňho myslela.
    Vždy keď mi je zle, spomeniem si, že jemu bolo horšie.

    Ján Pavol II. zanechal odkaz v každom z nás, či ste veriaci, alebo nie. Ak na ňho budeme spomínať, tak jeho pamiatka nezomrie nikdy a jeho odkaz sa bude prenášať na ďaľšie generácie.

    Asi som trochu prehnala dĺžku, ale dokázala by som písať oveľa oveľa viac. Modlitba k nemu mi pomohla nespočetne veľa krát.

    Ďakujem SVäTÝ OTEC
    p.s.:budem rada ak niekto zareaguje
    • Re: Ján Pavol II., moja nádej

      Reaguji:-)
      Souhlasím.
      Vyjímečn ý člověk, jakého by církev potřebovala i dnes. I já jsem měl možnost jej vidět (nemůžu říct, že setkat). Bylo to v Olomouci r. 1995, kdy projížděl papamobilem zástupy tisíců věřících. Úžasný zážitek. JP II. měl v sobě nějaký magnet, kterým přitahoval davy a jeho přítomnost všechny neobyčejně duchovně povznášela. Např. i býv. prezident V. Havel tvrdil, že z něj měl pocit jakoby ani nechodil po zemi, ale spíše se nad ní vznášel.
  • papež

    Takový papež už nikdy nebude.Vsadím se že dřív či později bude prohlášen za svatého.Zůstane v paměti všech věřících jako nikdo jiný
  • Jan Pavel II.

    Nejsem věřící, modlím se až když jsem v průšvihu po uši, ale to nic nemění na tom, že Jan Pavel II. byl a stále je pro mě člověkem, který opravdu stál na svém místě a dokázal přimět přemýšlet i mě. Tento Svatý otec zůstane navždy v mém srdci. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit