Přejít na výpis diskuzí

Jan Pavel II

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dziekuje,thank you,danke,grazie,grazias,takk,merci
  • Jan Paweł II

    Odszedł nasz Ojciec,nasz Tata znaczył dla nas bardzo dużo .Sprubójmy zmienić swoje życie według jego nauki,"nie lękajmy się i otwórzmy serca Chrystusowi" Obnowił oblicze naszej ziemi.Módmy się za za jego duszę i za nowego Papieża.
  • Čest a sláva Jeho památce

    Po 2000 letech byl největším apoštolem po Kristových učednících. Jsem přesvědčen, že po atentátu nezemřel proto, že ještě neskončil svěřený mu úkol. Všem nám byl příkladem jak v životě, tak i v umírání. Někteří tvrdí, že byl kontroverzní osobou. Nebyl. Kontroverzní jsou ti, kteří to o něm říkají a píší, když si vybírají jen to, co se jim hodí a líbí. Počítám se mezi šťastné lidi, kteří měli možnost Ho zahlédnout na vlastní oči a jen lituji, že jsem si jeho skutečnou cenu uvědomil až v závěru Jeho života. Doufám, že co nejdříve bude svatořečen.
  • Jedna malá muslimka pocházející z jihu Evropy přeje Svatému otci šťastnou cestu do královských výšin nebeských a vzkazuje mu, že pro nás bude navždy znamenat osobnost s nadlidskými schopnosti pomoci druhému...
  • Hranice života, ne Lásky

    Modlím se, pane Bože, a prosím Tě, odměň mého milovaného otce Jana Pavla II za všechny jeho skutky lásky, kterými mě i každého člověka přibližil ke Tvé Lásce, ze které se rodí v pravdě veškerý život. Jeho život dospěl ke své hranici, ale jeho život s Láskou a v Lásce hranici nepozná. S nezapomenutelnou vděčností a v upřímných myšlenkách se s ním loučím dnes o sobotní noci s přáním požehnané cesty z našeho světa do Tvé otevřené náruči. Prosím ho, aby zůstal v mé duchovní blízkosti, neboť potřebuji pro sebe, své děti a další blízké i vzdálenější lidi jeho rozhleděnou moudrost a zejména přiklad. S nadějí Miloš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit