Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lavazzo když se ti nelíbí tak proč hledíš na jeho stránky... ...........já taky myslela že jsem jediná komu se líbí ale už jsem nakazila půl okolí....ty ceny co zatím posbíral dostal oprávněně!!!!!!!!!!!!
  • JAMES?

    Co se vám na něm nelíbí? Mohl by třeba změnit image, co? Nejlepčí *3*
  • Noty_James Blunt

    neviete niekto poradiť, kde sa dajú stiahnuť, alebo kúpiť noty na piáno ku skladbe "Goodby ny Lover"? ďakujem
  • pozdrav

    James Blunt je supeeeeeeeer !!!!!!!!
  • James

    Já tedy nevím,co pro vás znamená malá holka(jsem 1993),ale mě se jen tak něco nelíbí..... a musím říct,že James je prostě moc nadaný a perspektivní mladý zpěvák!!! Mám ho ráda,avšak hlavně kvůli zpěvu....
  • koncert

    Do koncertu právě zbývá 2 dny, 1 hodina a 02 minuty *3* *3* Už se těšííím. Vše o koncertu a hodně dalších info o Jamesovi na www.jamesblunt.name *1* *1*
  • Nevyhledávala jsem tyto stránky úmyslněně,jen tak přejíždím od Báry Seidlové a narazím na Blunta.A proč bych nemohla vyjádřít svůj názor???
  • jak kraaaaaaaaaaaaaaasnej *14*
  • SES SUPER!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nechápu

    Já vás,kteří Jamese Blunta urážej vůbec nechápu.Proč sem lezete,když se vám tak nelíbí jo a chtěla bych vidět vás jak zpíváte.Vy by ste asi uměli jen vystrčit prdel na tom podiu nebo ani tohle ne.Nejdříve se podívejte na sebe a pak někoho urážejte.Hkavně sem NELEZTA,když se vám chce z něj blejt. *16* James je dobrej,pravda je to každýho názor,ale urážet uměj jen postíženy a debilní lidé. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit