Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten kdo poslal tu poslední fotku je úplně mimi to není james blunt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jamíííísek

    Docela fajn zpěvák *1* umí zpívat a tak se tomu věnuje *3* a je docela i hezkej*14* *14* mu to tady ty mutanti z diskuze záviděj bo co???? *16* *8* *1* *13* *5* *15*
  • Je súúúúúper!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • šííííííííííííííííLííím *14* *1*
  • James Blunt

    Co se Jamese týče,jsem hodně náročná hudební posluchačka a přiznám se,že song your beautiful mě zprvu docela lezl na nervy...když jsem si však poslechla další,zjistila si o něm (jako osobnosti) víc a došlo mi,že není z těch co jím jde jen o prkna a reflektory,ale snaží se svojí muzikou něco říct a jejím prostřednictvím ze sebe dostat své pocity a hlavně si to vše co zpívá opravdu myslí vážně,zabodoval!!!Získal si mě jak nejvíc jen mohl a přeji jen to nej,lásku a lidi,kteří ho dokáží ocenit, protože i on si musel najít své místo na světle a med to rozhodně nebyl.Jak chlapům nevěřím,tak u něj bych problém neviděla *14* Přeji příjemný poslech *3*
  • Teplouš

    Dyť kňáká jako teplouš. Du blejt. *16*
  • James

    Miluju rock a poslouchám převážně skvělé klasické kapely jako Pink Floyd, Queen, Beatles, Led Zeppelin, Sweet atd., dnešní hudba mě moc nezajímá, ale přesto se našla vyjímka a tou je James Blunt. Líbí se mi jeho hudba. Pomalé klavírové balady nebo naopak kvalitní kytarové písně. Hlavně mě zaujaly jeho texty, které nejsou o ničem, ale mají hloubku, za všechny stačí jmenovat No Bravery, kde Blunt zpívá o něčem, co sám zažil a viděl. Navíc je mi sympatické, že nedávno řekl, že se nepovažuje za celebritu, ale za muzikanta, který má rád, co dělá, což už je v dnešní době vzácné, protože většina "hudebníků" hledí na komerci a snaží se upoutat skandály. Zkrátka James Blunt má u mě obdiv a myslím, že si nezaslouží od některých tak tvrdou kritiku. *4*
  • James Blunt

    James Blunt je nejlepší zpěvák, kterýho znám, má úplně nejvíc super písničky, který nejsou veselý a u některých se mi chce brečet, ale ty písničky zpívá s láskou, což je hrozně roztomilý... *14*
    Doufám, že tu brzo bude vystupovat, protože bych chtěla slyšet jeho písničky a vidět jeho naživo... *4* Doufám, že se někdy dočkám. *4*
    Jamesi jsem moc krásnej, roztomilej a strašně sexy!!! Moc Tě miluju!!! *14*
  • Pisnicka

    Poslete mi prosim nekdo celou pisnicku Wiseman nemuzu ji sehnat..mociny ukuju!!
  • jo ale jinak je to můj miláček ...dlouho jsem neslyšela tak skvělé album které se dá poslouchat pořád dokola a neohraje se a ty slova v překladu...no nádhera..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit