Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusím... *7*
  • James je ten nej zpěvák na světě!!! *14* *14*
  • bllancca

    James San Francisco 2008

    Ahojky lidicky,pridala jsem vam sem video z konzertu v San Franciscu to bylo ted 27.8.2008...doufam ze se bude libit a doufam ze si Jamese v Praze uzijete tak jako ja tady,byl naprosto uzasnej
    Bllancca *15*
    • Re: James San Francisco 2008

      Na koncert se těším jako pes!
      http://james-blunt.nepropasni.cz/

      *3*
  • James Blunt

    Já Jamese Blunta mám moc ráda, má úplně super písničky, a když je zpívá, tak jakoby s láskou, což někteří zpěváci vůbec nedělají...
    James Blunt má písničky smutný, ale krásný, enchápu, jak někdo může říct, že se pořád opakujou, protože to není pravda!
    Bohužel jsem na žádném z jeho koncertů nebyla, ale pokuď by tady ještě někdy byl, tak bych neváhala a hned bych si koupila lístek, protože ho miluju. *14*
  • James Blunt

    Ahoj tvé pisničky sem už slyšela hodněkrát nikdy sme však nevěděla že je zpívat ty? a jak sem si ted na youtube zjistila že je zpíváš líbí se mi jëště víc mám tak zajímavý a krásný hlas *4* a zpíváš ty písně tak procítěne nejvíc se mi líbí goodbye my lover nebo beautiful...hodně štěstí v hudbě, rodině, lásce a ať máš hodně přátel :)*
  • Je to zasranej hermafrodit a ke všemu teplouš.Hnusnějšího GAYe jsem neviděla!!!
  • dotaz

    Můžete mi někdo prosímvás říct, jak se mám přihlásit, vždy když se přihlásím, tam mi to pořád ukazuje vložit fotku může jen přihlášený uživatel. Není to nějaké po**ané??
  • studium v Brně

    Studoval na jedné z brněnských univerzit :)
  • Je fakt super!!! *4* *1* Mám vyzkoušený, že se líbí lidem i ve Francii a Německu! Ale nejsem bláznivej fanda... *13*
  • James je fakticky super!Má nádherný písničky, krásnej hlas a hlavně to neni ňákej nafoukanej trouba!!!! *3* Fakt ho žeru *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší