Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobrej, ale když jsem ho slyšel po prvé, nejevil jsem o něj zájem. Teď už vím, že se může rovnat se skupinou Green Day...
  • jo ale jinak je to můj miláček ...dlouho jsem neslyšela tak skvělé album které se dá poslouchat pořád dokola a neohraje se a ty slova v překladu...no nádhera..
  • ten kdo poslal tu poslední fotku je úplně mimi to není james blunt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JAMES JE UPLNĚ ÚŽASNEJ NAPROSTO HO ŽERU
  • Je nebo neni?

    Je ta nova takova krasna pisnička od Jamese Blunta? napiste mi na Administratoskaa@seznam.cz
  • pozdrav

    James Blunt je supeeeeeeeer !!!!!!!!
  • kuk!!!!!!!!!!!!!

    je uzasnej
  • Uřvaná slípka,zmoklaá:-)))!!
  • Je fakt dobrej!!!!
  • dotaz

    Můžete mi někdo prosímvás říct, jak se mám přihlásit, vždy když se přihlásím, tam mi to pořád ukazuje vložit fotku může jen přihlášený uživatel. Není to nějaké po**ané??
  • Pisnicka

    Poslete mi prosim nekdo celou pisnicku Wiseman nemuzu ji sehnat..mociny ukuju!!
  • Achoj...prosim poslete mi nekdo text pisnicky Wiseman...moc Vas porsim...co nejrychleji..ukuju!!
  • TEXT

    pošlete mi prosím někdo text písně wiseman...spěchá to...prosíííím
  • :o*

    Můžu říct, že toto je jeden z mála zpěváků, od kterého sem si oblíbila celé album. Moc povedený
  • Coze?

    A to jako podle ciho si dosla na to ze Jemes Blunt je gay.....jako ja o nem moc nevim tak me pouc.....jestli nevis tak blbe nepindej jasny!!!
  • ty ses pekna kkkkkkkkkrava ne lepsiho zpevaka jsem nevidel
  • je super
  • Je to zasranej hermafrodit a ke všemu teplouš.Hnusnějšího GAYe jsem neviděla!!!
  • Co dodat je boží.Fakt moc dobrej a hezkej.
  • dobrý

    je fakt moc dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit