Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • james

    radim kazde zamilovane dusicce at si poslechne toto CD a úrelozi si pisnicky....je mocinky krasne!!!! hlavne Good by my lover,Tires and rain a you'r beautiful
  • je nej ....

    Musím říct, že když jsem slyšela prvně v TV tuhle písničku, nemohla jsem ji dostat z hlavy. Pořád a pořád jsem ji chtěla slyšet. Pak jsem to už nemohla vydržet a CD jsem si musela za každou cenu koupit. Je neskutečné, nádherné a tak citové. Sakra, to je šílené, přemýšlím jak jsem bez něj mohla žít ...... Je prostě NEJ ..... a to každým slovem, rytmem, taktem, notou ..... Díky Jamesi :-) !!!!!!
  • James blunt..většího kundˇačka jsem ještě neviděla!!!Je fakt úplně skvěléj..Jestli někdo budete chtít,tak mám jeho CD a texty písní i překlady.Kdyžtak piště na e-mail:kkkikca@seznam.cz
  • james

    MILUJU JAMESE BLUNTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!A JEHO PISEN YOU ARE BEAUTIFUL JE NEJ NA SVETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • eeeeeeeeeeeeee ujde je nejlepši
  • lidišky slyšeli jste už tu vypalovačku? to je tak krásná písnička... myslím 5 na cd
  • nevite nahodou kolik stoji to cd?
  • je fakt dobrej. Nejdriv mi kapku vydil ten sladký hlasek ale celý CD je super pohoda. Doporucuju
  • You are beautiful je náááááádherná písnička!! :)
  • nekdo by ste sem mohl vlozit nejakou jeho fotku!!!!!!!§
  • ja uz cd mam (koupeno v Bontonu) a je fakt skvely co pisnicka to bomba, miluju te Jamesi.
  • James

    čau fakt je skvelej jestli mate nekdo cd napite na email díííky
  • James

    Ahojky. I love James Blunt, too. Je skvěléééééééééééééééééééééééééééjjjj. Bohužel nemám CD. Marně sháním.......
  • líbí se mi písnička You are beautiful
  • I love him !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit