Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mp3+texty

    tady najdete texty... http://www.azlyrics.com/j/jamesblunt.html a pokud se jedna o CD, tak si sosnete torrent z jednoho z tehle serveru www.meganova.com www.mininova.com www.thep iratebay.org a muzete stahovat:-)
  • jemu to věřím

    nemám ráda ucajdaný písničky o lásce některý mi od některých intepretů připadají jako laciný kíč, ale james blant laciný kíč opravdu není jemu to normálně věřím, super co dodat.
  • jsi uplne super!!mocinky moc kasnouckej hlas mas a ty kasny pisnicky a choreografile.... mno proste juuuuuuuu.......:-)
  • je nejkrasnejsi a zpiva nejlip
  • album

    nevíte na jakých stránkách je ke stažení?Dík moc
  • Naprostý souhlas

    Úplně s kiki souhlasím,ale souložit s ním teda fakt nemusím=o)
  • sex

    pojd na to zlato at to stoji za to.papa zeru te jamesi blunde. iLOVE You
  • je to boží zpěvák
  • nejlepší zpěvák
  • NEMÁ CHYBU!

    Určitě jsem asi trapná ale i když je mi 40let při jeho poslechu cd zapomínám na vše hnusné a opravdu jeho skladby pročistí duši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Děcka nezlobte s e že jsem se Vám tu vecpala!!!!!!!!!!!!
  • bomba
  • mužete mi prosim někdo poslat text k písni goodbye my lover?nebo aspoň kde ho najdu na mail baculababul@seznam.cz
  • wow

    james blunt je proste ten nej nej nej zpěvák.ma tak prekrasny citovy pisnicky a super hlas...je muj nejoblibenejsi
  • České stránky

    Našla jsem český stránky na jamesblunt.name :-)))
  • JAMES BLUNT

    Je prostě nej nej nej lepší
  • NEJ.ZPĚVÁK

    JE NEJLEPŠÍ, LE NENÍLPŠÍ NEŽ 50 CENT AHOJKY
  • ČESTA

    TAK TO JE HUSTÝ!!!!!!!!!!
  • nej.típek

    KUA he fakt dobrej:)
  • Už se těším na jeho druhý CD.Jestli buda tak dobrý jak jeho 1. tak si ho na 100 procent koupím.Má super hlas a nádherný texty.
  • Super...

    James Blunt je super a píseň You are beautiful je strašně krásná... ...přemýšlím o tom vyrazit na nějaký jeho koncert plánované Evropské tour.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit