Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14* *14* On dokaže vejit ti do duse a postavit te na nohy!!Je to mazlik
  • James Blunt

    Co se Jamese týče,jsem hodně náročná hudební posluchačka a přiznám se,že song your beautiful mě zprvu docela lezl na nervy...když jsem si však poslechla další,zjistila si o něm (jako osobnosti) víc a došlo mi,že není z těch co jím jde jen o prkna a reflektory,ale snaží se svojí muzikou něco říct a jejím prostřednictvím ze sebe dostat své pocity a hlavně si to vše co zpívá opravdu myslí vážně,zabodoval!!!Získal si mě jak nejvíc jen mohl a přeji jen to nej,lásku a lidi,kteří ho dokáží ocenit, protože i on si musel najít své místo na světle a med to rozhodně nebyl.Jak chlapům nevěřím,tak u něj bych problém neviděla *14* Přeji příjemný poslech *3*
  • James v Praze

    *3* Tak jsme se konečně dočkali, James vystoupí v Praze 18.7.2006 *3* koukněte sem http://show.idnes.cz/pisnickar-james-blunt-zah raje-na-hrade-dx8-/show_tipy.asp?c=A060420_183801_ show_tipy_kot *4* Nevím jak vy, ale já už mám vstupenky v kapse *15*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    James neni špatný ale Ramazzotti je třída!!!
  • Ja myslim ze dobry *3* *5*
  • mě taky vzal dech

    a ještě ho pořád nemůžu popadnout *14* trvá to už ale nějak moc dlouho *8* ale vlastně mi to vůbec nevadí *14*
  • NEEEEJ

    Vzal mi dech, chlapec jeden anglickej a to naprosto!!!!!!!!!! *14* *4*
  • FUJ

    to je tak pěknej hnusák,
  • FUJ

    To je takovej teplouš, jen se na něj člověk podívá, poznal by to na něm i ten největší blb!!!!!!!!! *8* *8*
  • *3*
  • Nejprve jsem slyšela písničku Jamese Blunta v rádiu a už ta mě okouzlila. Pak jsem ho viděla v telce a už vím proč, vyzařuje z něj pohoda, klídek a jemnost *14* má moje sympatie *14* Laura
  • James je fakticky super!Má nádherný písničky, krásnej hlas a hlavně to neni ňákej nafoukanej trouba!!!! *3* Fakt ho žeru *14* *5*
  • *9* *9* *8* *4* *5* *15*
  • James Blunt

    Je krásnej romantik a nádherně zpívá.Co si přát víc? *14* *4*
  • James

    Já tedy nevím,co pro vás znamená malá holka(jsem 1993),ale mě se jen tak něco nelíbí..... a musím říct,že James je prostě moc nadaný a perspektivní mladý zpěvák!!! Mám ho ráda,avšak hlavně kvůli zpěvu....
  • James Blunt

    Musím se ozvat,pro ty co tu vykřikují,že se James líbí jen malým holkám.Mě se líbí taky.On opravdu moc umí.Je to dokonalá hudba a skvěle se při tom miluje.Přeju lásku všem lidem.Jo a jsem ročník 1965.
  • šííííííííííííííííLííím *14* *1*
  • www.hituparada.cz

    Hlasování mj. pro písničku Wiseman na hitparádě Hitůparáda - http://hituparada.cz
  • něco víc o Jamesovi

    A co tahle si přečíst něco víc o Jamesovi v češtině na www.jamesblunt.name já teda osobně tam nacházím pořád něco nového *3* Fakt doporučuju všem. James je prostě nej *4*
  • nádhera *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší