Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Zpěv????

    No takovihle lidi,kteří umějí jen nadávat a pomlouvat ty já přímo miluju.Bych chtěla videt vás jak zpíváte.To by asi všichni chcipli asi co????Nejdřív něco dokažte vy a motom si nadavejte na koho chcete.(když to bude stát za to)Mě se třeba taky nelíbí Ewa Farná nebo Lucie Vondráčková,ale to neznámena že je budud hnedka urážet.Jo a jestli nevite,on ma vice pisniček než Good bye my lover nebo You Beautifull *16* *9* *8*
  • Zpěv????

    Tuctový písničky, příšerný hlas, ale o to větší uznání zaslouží jeho manager, když ho dokázal prosadit. I když jsou to dvě nesrovnatelné osobnosti, tak Bob Dylan se taky prosadil navzdory (nebo možná díky) svůmu naprosto hroznému hlasovému projevu. Ale myslím, že v tomhle případě bublina splaskne hodně rychle a za rok či dva už si nikdo nevzpomene, že někdo tohoto jména někdy něco "nazpíval" (musím použít uvozovky, protože tak hrozný "zpěv" aby člověk pohledal. Snad v hvězdné pěchotě?).
  • Noty_James Blunt

    neviete niekto poradiť, kde sa dajú stiahnuť, alebo kúpiť noty na piáno ku skladbe "Goodby ny Lover"? ďakujem
  • ne ty inteligente, to pískání je Zpěv, já bych to mlátil ty lidi, i když peace and empathy... *5* James je úžasnej, má skvělej styl a komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí! *3*
  • Co?...To pískání to je spěv? *7* *9* *9* *9* *8* *5*
  • Hezkíííííí *15* *15* *15*
  • JAMES BLUNT JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍ!!!!! A BLEJT SE MI CHCE S TĚCH CO HO NEMAJÍ RÁDI!!!!!! *7*
  • JAMES?

    Co se vám na něm nelíbí? Mohl by třeba změnit image, co? Nejlepčí *3*
  • Teplouš

    Dyť kňáká jako teplouš. Du blejt. *16*
  • koncert ?

    nevite nekdo o dalsim koncerte i v zahranici ? Diky vsem za tip r. *3*
  • Dík lístky neberu v této chvíli jsou prošlí, ale bral/a bych je, protože James spívá nádherně. *14* *14* *14* *14* Je boží *4* *4* *4*
  • Prodám 2x lístek na James Blunt, 18.7.

    Prodám 2 lístky na koncert Jamese Blunta, který proběhne 18.7 na Pražském hradě. Bohužel práce nedovolí :-( původní cena 1ks 500,- nyní 300,- info: info@martinjanda.com 724558309
  • koncert

    Do koncertu právě zbývá 2 dny, 1 hodina a 02 minuty *3* *3* Už se těšííím. Vše o koncertu a hodně dalších info o Jamesovi na www.jamesblunt.name *1* *1*
  • Prodám dva lístky na koncert Jamese Blunta n a Live at the Prague castle, 18.7. 2006 od 19:00, původní cena lístků je 550Kč/ks, já vám ho prodám za 450Kč. Dost to spěchá. Jsem z Pardubic. tel: 774 073 311
  • James je třída! Nechápu jak ho někdo nemůže mít rád! Je to zlatíčko a jeho písničky jsou z duše.... A k tomu je pěkný *14*
  • James je ten nej zpěvák na světě!!! *14* *14*
  • pojdte vsichni na koncert do prahy, to jamesovi nemuzeme udelat *13* zbyva jeste hodne listku. a na Hrade to bude desna romantika *3*
  • Nemusím... *7*
  • Je Nej!! *4* *4* *4* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *1*
  • J.B.

    James Bluntík je neeeeeeeeeeeej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit