Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej je podle mě Lola Rose!
    Takto kniha mě nadchla a byl to obrovský čtenářský zážitek!
    Také doporučuji: Diamantové holky, Tajemství nebo V hlavní roli Tracy Beakerová!
    I všechny ostatní jsou super!
  • Včera jsem dočetla Nejdelší velrybí píseň, bylo to nádherný!!!!
    • Velký souhlas. Moooc dobrá je také knížka konec snění.Tyto dvě knížky jsou zatím jedny z nejlepších které jsem kdy četla. *3*
  • podla mna je jacqueline úúžasná *15* milujem jej knihy *14* veľa som ich prečítala a všetky sú skvelé *4* *4* píše úžasné!!! Odporúčam ju!!
  • Je to fakt nej spisovatelka‼‼‼‼‼‼‼‼ Mám od ní hromadu knížek jako třeba:Líza bublina, kočičí mumie,cukrová vata,první starosti,dvojčata v průšvihu,průšvihářky,Lola Rose,nejdelší velrybí píseň,moje sestra Jodie,vzdušné zámky,miláčkové a oba díly jejího deníku. Nejradši mám když jsou ty knihy hodně tlusté. A za den klidně přečtu čtyři knihy.
  • super

    Je to super sisovatelka přečetla sem všechny její knihy píše moc hezky nejvíc se mi líbí od ní kniha nejlepší kamarádky a cukrová vata a Jacky snílek *3* *3* *3* *3*
  • Úžasná spisovatelka

    Musím říct že její knížky jsou neskutečně úžasné, a paní spisovatelku mám moc ráda..Nejvíce se mi líbily Cukrová vata,Ilustrovaná máma..prostě všechny jsou moc fajn *4*
  • SUprová

    Mně se nejvíce líbi Neljepší kamarádky,cukrová vata,ale jinak jsou super všechny. Tedka čtu My sister Jodie *3*
  • SUper

    miluju Tuhle spisovatelku mam uz 23 jejich knížek vždycky dostanu novou superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Marky

    Tahle spisovatelka ví co píše umí napsat krasně každičký moment.Přečetla jsem od ní uplně všechny knížky ale nejvíc se mi líbili:nejlepší kamarádka,diamantové holky a vadí nevadí. *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Marky

      aj mne:))
      • wow

        Nejvíc se mi líbí Moje sestra Jodie *14* *4*
  • SUPR

    Dobry den nejlepsi knihy jsou jen od vas nej je cukrova vata a ted ctu kamaradky <3 *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit