Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrýden *1*
  • ahoj babo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Mám od ní přečtený tyhle knížky:
      Kočičí mumie
      Divný dárek
      První láska
      Holka z popelnice
      Diamantový holky
      Zlaté srdce Tracy Beakrové
      Pusinka
      Sama doma,www. trápení, Čtyři děti a skřítek
      Polibek, Nejdelší velrybí písen, Lekce lásky, Líza bublina, Můj tajný deník
    • Není to žádná baba debile, *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ale náhodou dost dobrá spisovatelka. Mám od ní knížku a je náhodu dost dobrá. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Ahoj dědo
      Co ti je četl jsi/jste od ní knihu??
  • užas

    ja sem četla jen dvě ale, sou super ja sem nikdy lepší nečetla a já vubec nečtu joto je co říc *3*
  • čupr

    Od ní jsem četla Prvni láska, První starosti, První slzy, První nástrahy, Půlnoc, Dvojčata v průšvihu, Cukrová vata, Všude dobře doma nejlíp, Anděl Vicky , Holka z popelnice, Slavná hvězda , Nejlepší kamarádky, www.Trápení, Vadí nevadí,Narozeniny, Přežít, Projekt Loty, Divný dárek, Pohřben za živa. *1* *1* *1* Všechno bylo super *3* *3*
  • čupr

    Ahoj, tak už jsem četla i Nejlepší kamarádky, Průšvihářky a Dítě do kufru *14*
  • fanynka

    Já mám Jacqueline Wilson mom moc ráda ani ji neznám a už mi přijde hrozně sympatická.Přečeta jsem od ní skoro všechny knížky kromě v hlavní roli tracy beakerová a kočičí mumie a ještě několik daších nejnovějších.Teď právě čtu knížku jejím dětství a je moc zajímavá.Doporučuju !! *4*
  • super

    nejvíce se mi líbila knížka narozeniny všem doporučuji *14* *14*
  • :o)

    nejlepsi knizka od ji je tajemstvi ale taky o tracy bekrove..ted o tracy pisu sloh.. *15*
  • Nevíte někdo, jaké knihy má zfilmované?
  • Ještě něco :-)

    Jo a ještě pokud umíte aspon trochu anglicky doporučuju: www.jacquelinewilson.co.uk *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit