Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší spisovatelka pro děti a mládež,co znám....její knihy obsahují plno ponaučení a pochopení z dětí,které to v životě nemají lehké... *3* Moc se mi líbí její životopis (2 díly) napsaný jako deník...hezky tam popisuje své dětství i dospívání....prostě nej nej nej.......ať píše dál a dělá nás šťastnější......
    • To jsi napsala moc hezky :-)
  • neni nad ni

    není nad ni ona se celá polozí do psaní jejich knížek ona tam dáva kousek její minulosti ona je ta nej nej nej nej nej a nej spisovatelka na světě. bez její knížky nejdu ani do autobusu *15* *8* *14* *14* *1* NEJLEPŠÍ SPISOVATELKA NA SVĚTĚ....... KDO SEMNOU SOHLASÍ????????????????? *7* *3*
    • Re: neni nad ni

      jááááá ona je fakt nejlepší u Moje sestra Jodie jsem brečela:-_(smutná knnížka.......a tedka čtu její nejnovejší Pusinka
      • Re: Re: neni nad ni

        Taky jsem brečela úplně moc *9*
  • Přišla jsem k ní, když mi mamka koupila k Vánocům dvě její knihy: Divný dárek a Pusinka, když jsem byla v Chorvatsku četla jsem si Divný dárek, a když jsem to dočetla, pamatuju si, že jsem brečela, že už nikdy na tak krásnou knihu nenarazim, ale pak jsem si postupně kupovala její knihy a byl čím dál tím lepší, teď jich mám doma 25, ale chci všechny! :) *1*
  • Ještě jsem zapomněla na Půlnoc, taky super knížka.
  • supr

    Super spisovatelka!
    • Re: supr

      jo
      • Re: Re: supr

        I LOVE WI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skvělá spisovatelka

    J.Wilsonová píše užasně.Přečetla jsem od ní všechny knížky ,co vyšly v češtině.Nejlepší na ní je,že píše o ŽIVOTĚ...Její knížky jsou realistické.Umí uplně perfrktně vyjádřit onu nživotní situaci atd...
    • Re: Skvělá spisovatelka

      jj mas pravdu ma opravdu nej knihy a mam je skoro vsechny!!! *1* *1* *1*
  • detstvi

    ahoj zrovna ctu jeji životni pribeh ty knizku jak se jmenuje jacky snilek no a je krasna tak ppp musim ji mit do pristi stredy doctenou *14* *4* *3* *14* *15*
  • Úžasný

    Jacky je bombová.....Miluju Diamantový holky,Půlnoc,Lekce lásky,Anděl Vicky a další spooouuustu knížek od ní....
  • Jaqueline

    Je to ta nejlepší spisovatelka na světě, miluju její knížky! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • :)

    Nejlepší spisovatelka na světě!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit