Přejít na výpis diskuzí

Iva Janžurová

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stephanie09
    Dnes jsem byla v Brušperku na představení Na mělčině a bylo to super a můj zážitek jsou podpisy od Ivy Janžurové, Sabiny Remundové, Báry Munzarové a Miroslava Vladyky. SUPER ZÁŽITEK *4*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *2*
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně zdraví.KATKA
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))
  • Pani herečka

    Pani Janžurová je podľa mňa jedna z najväčších herečiek českého filmu, v komediálnych rolách neprekonateľná. Veľmi sa mi páčila aj v novej časti Nemocnica na kraji mesta, aj keď seriál nesplnil moje očakávania.
  • Blahoprání

    Milá paní Janzurová,
    k Vasim kulatinám Vám preji dodatecne hodne vnitrní radosti a spokojenosti!
    Ráda bych Vám také napsala, ze jsem uz od mých ranných let(jsem rocník 68) Vase velká fanynka, jste odjakziva mojí nejoblíbenejsí hereckou. V roce 1987 jsem Vás poprvé videla na divadle v predstavení Vrátís se ke mne po kolenou. Pamatuji si na to dodnes, tenkrát jsem se smála skoro nepretrzite. Vase deti hrají taky skvele! Mockrát Vám dekuji za to, ze jsem i díky Vám mohla strávit krásné chvíle!! Veronika
  • Vážená paní Janžurová, přijměte ode mne co nejhlubší soustrast s úmrtím Vašeho celoživotního partnera.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • S radostí jsem si přečetl, že ztvárníte paní Sarah Bernhardt! Jen doufám, že ve snaze co nejvíce se přiblížit věrnosti Vámi hrané postavy si nenecháte upižlat nohu (teď nevím o kterou tato dáma přišla). Kouření je prevít a onemocnění drobných cév - právě hlavně na dolních okončetinách - vede k nutnosti tuto amputovat (někdy i opakovaně, jako když krájíte salám).
    Snad prominete "černý humor" jednomu z Vašich obdivovatelů.

    MUDr. Antonín Janák
    Phnom Penh
    Cambodia
  • Chci se přidat do řady všech co Vám blahopřejí Vašemu jubileu. Dočetl jsem se tady na netu o trablích Vašeho manžela a proto Vám chci nabídnout čistě přírodní produkt Omega 3 komplete od české firmy OKG. Myslím si že by mu mkohl pomoci. pokud byste projavili zájem. Můj kontakt je f.kotovic@seznam.cz nebo tel:731 561 487
    Jinak přeji Krásný den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit