Přejít na výpis diskuzí

Iva Janžurová

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro VELKOU HEREČKU

    Dobrý den,přejeme Vám celá rodina brzké uzdravení!!!!! *14* Když mám špatný den,pustím si film,kde hrajete a je mi hned líp.Mám spoustu Vaších filmů a mockrát díky za ně. Náš rodinný přítel je alergolog a je velice dobrý.Léči mi syna,který se výrazně zlepšil.Tady je má adresa a budu se těšit. b.karin@seznam.cz
  • Obdiv

    Milá paní Janžurová! Chtěla bych Vám vyjádřit svůj obdiv k Vaší herecké dráze.Vaše filmy mám velice ráda a s oblibou se na ně dívám. Nejvíce se mi líbí film Zítra to roztočíme drahoušku.Jste fakt super!!!Mám Vás ráda!!! *14*
  • prajem vsetko najlepsie vela zdravicka je to dobra pani herecka mam ju rada





    21.5,

    *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Emilidzex
    vše nejlepší já vím že to píšu dva dny před naroteninama ale to budu pryč *2*
  • Krásné narozeniny vám přeji!
  • obdiv

    mnoho let ziji v cizine,presto mi nechybi zadny z filmu kde jste hrala.Jste nejlepsi ceska herecka.Josef
  • jirkakratas
    Nevím, kdo tvořil životopis paní Janžurové, ale možná by stálo za to uvést, že jejím profesním i životním partnerem je dlouhá léta režisér Stanislav Remunda. Mají spolu dvě dcery - jmenují se Sabina Remundová a Theodora Remundová a obě jsou též známé herečky. Zajímavé je též to, že paní Janžurová a pan Remunda už více než třicet let spolu žijí "na psí knížku", to jest, že jejich vztah nikdy nebyl zpečetěn manželstvím.
  • monte christo

    milá P.Ivo ,mám Vás moc ráda ano je velká pravda co jste tvrdila před pořadem monte christo .Leč je to už dávno dost dávno a musím říct jedno ,že revoluce pro nás obyčejné dělníky moc nepřinesla.Možná mi nedáte za pravdu jenže je tomu tak .Před revolucí byla aspon nějaká jistota ,ale ted vládne jen bordel a nejistota .Fabriky se zavírají a myslím, že bude čím dál větší nejistota a bordel a vraždy prostě chaos.Já Vám ,ale nic nedávám za vinu.Píšu spíš proto at mi zdělíte jaký to mělo víznam?A co to vlastně přineslo?Musím konstatovat ,že mne nic.Pracovat musím dále a jistotu ani v té práci.Tak Vám přeji PĚKNÉ Svátky a snad lepší zítřek .Zdraví Alžběta
  • narozeniny

    Vážená paní Ivo
    K včerejšímu jubileu a všechno nejlepší
    k Vaším 70.narozeninám přání hodně štěstí,zdraví.
  • Vážená paní Ivo
    K dnešním 71.narozeninám přání všechno nejlepší!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit