Přejít na výpis diskuzí

Iva Janžurová

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maryka13

    Všechno nejlepší

    paní Ivo, přeju Vám všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí peněz a hlavně zdravý a ať dlouho žijete:) jste nej česká herečka :)
  • pre naj naj naj herečku na svete !!

    Važená Pani Ivka ste pre mna skutocne naj naj naj herecka na svete ! nikdy neprestanem pozerat Vaše filmy ! a to ich pozeram denno denne ! hlavne ja to tedy beru sefe, co je doma to se pocita..., marecku.., spenat.., a tento tyzden mi pride dvd hodime se k sobe... na ktore sa velmi tesim a som nan zvedava. som rada ze ste sa stali hereckou a bohatili cesku tvorbu ! prajem vam vela vela zdravia stastia a dalsich uspechov !!! erika *3* *3* *3*
  • Vas bratr Pavel

    Vazena pani Janzurova, prominte, ze obtezuji, ale rad bych vedel, jak se dari Vasemu bratru Pavlovi, se kterym jsem sedel v jedne lavici na mestanske skole v Zirovnici. Dekuji predem a zdravim srdecne Vas i jeho. Jirka Vranek
    • Re: Vas bratr Pavel

      cau
  • přání

    Milá paní Ivo
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hlavně zdraví,štěstí,dobrou pohodu
    a dostatek sil do dalších let.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      Drahá paní Ivo!
      Všechno NEJ k Vaším narozeninám Vám přeje Váš fanda Jiří.
  • Sněhová královna

    Milá paní Janžurová,
    v sobotu jsme byli na představení Sněhová královna ve Stavovském divadle. Bylo to úžasné představení a Váš herecký výkon excelentní, byl to zážitek. Seděli jsme v první řadě, tak kontakt s herci byl úžasný. Přejeme Vám hodně zdraví a také hodně krásných rolí. Alena Hanzlová a vnuk Tadeáš / Ctěnická 695/13, Praha 9 190 00 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vážená paní Janžurová před mnoha lety jsem dostal od babičky obraz, který dostala od svého syna a který údajně namalovala Vaše matka. Na obraze je Vaše jméno. Může to být pravda? S pozdravem Váš divák.
  • Filmografie

    Nic ve zlém, ale filmografie se mi nezdá úplná. Postrádám např. Pane, vy jste vdova, kde Iva Janžurová naprosto excelovala :)
  • blahopřání k vyznamenání

    Vážená paní Ivo, dovolte, abychom vám-jménem celého našeho Spolku divadel.ochotníků ze Žirovnice-poblahopřáli k vyznamenání, které jste 28.10.t.r. obdržela z rukou prezidenta republiky. Je to pocta,kterou si plně zasloužíte a my všichni jsme hrdi na to, že jste se právě v našem městě narodila a v našem Spolku s divadlem začínala. Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí, pracovního elánu a životního optimnismu. Žirovničtí ochotníci
  • gratuluji

    ode dneška vím kdy máte narozeniny,přeji pozdě (o to srdečněji) hodně zdraví a díky za všechny role ,kterými jste nás potěšila a doufám že ještě potěšíte ... *1* *1* *1* *8* *4* *5*
  • Hodně štěstí a zdraví já i můj bratr vás máme rádi a hodně dobrých dalších filmů *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit