Přejít na výpis diskuzí

Irena Obermannová

OSOBNOST 27.10.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...taky si myslím, že by mělo být exprezidentovi stydno ještě i ted, podvádět Dášu. Je neuvěřitelné, že si myslel, že to nevadí ...
  • Milá paní Ireno,právě jsem dočetla Vaší knihu a moc se mi líbila.Chtělo to velkou odvahu ji nechat vytisknout.Já bych to nedokázala.Doufám,že budete psát dál.Mám všechny Vaše knihy.
  • Román je příšerně banální jak fňukání pubescentky, autorka je naivní chudák, co nedojímá. Je nemocná velikášským syndromem ženy ojeté prezidentem, takže nemá studu. Je neuvěřitelné, že si myslela, že to Havlovi nebude vadit. Přeju studenou sprchu, třeba v podobě tohoto odkazu.
    http://www.youtube.com/watch?v=BoRwQZBb53c
  • Paní Obermannová. Jediné asi, co nás spojuje je docela hezké jméno Irena. Jinak jsem se celý život toužila také psát, jít do hloubky, aby se tam každý našel atd. atd. Bohužel nedokázala jsem, Vy ano. Dnes po shlédnutí prvního dílu seriálu Život je pes Vám chci napsat, že si mi Váš námět moc líbil. Jako matku Vás určitě potěší, že máte vskutku talentovanou dceru. Toť vše. Hezký rok 2013 !
  • kniha je moc pěkná a žije si už vlastním životem, ukázala nám o naší společnosti víc, než se zdá. O lidech kolem hlavního mužského hrdiny i o těch soudících, co si nevidí na špičku nosu a hledají skandál tam, kde není. Přeji paní Obermannové v novém roce štěstí a chytrý čtenáře *3* ... a těším se na další knižky.
  • Dobrý den,
    dnes se mi dostala do ruky TAJNA KNIHA. Jste odvazna, ze jste ji vydala a povazuji to za spravne.Jsem zatim za polovinou a byt jsem nemocna ( nic vazneho), ctu ji jednim dechem.Proc to nenapsat, lidi Vás kritizuji, ale meli by se zase vzit do Vasi role - vecne cekani, odmitani schuzek, samota....Vim o cem mluvite.
    Priznam se Vam, jsem sama s 5ti letym deckem, rozhodla jsem se tak, ze dokud ho nevychovam, zadny chlap nema sanci.Nestoji mi zato kvuli nejakemu de....odstrkovat svoje dite.Vy jste vase dcery vychovala spravne, povedlo se Vam to, tak Vam blahopreji.
    Priznam se, ze je to 1.kniha od Vas, kterou ctu.Bohuzel v dnesni uspechane dobe neni prilis casu na cteni, ale na ty Vase knihy si cas urcite udelam.Kdyz ne ted, tak v duchodu:)))uz se moc tesim.
    Preji Vam do noveho roku hodne stesti, pohody, klidu a piste dal.
  • Paní Obermannová, Vaše Tajná kniha je skvělá, výborně se čte. Díky.
  • Slušní lidé některé věci nedělají a hlavně netahají ostatní slušné lidi do novin. Spisovatelé ať si píší,ale takhle pomocí médií někomu, kdo je zjevně nemocný, otrávit zbytek života, to může jen tvrdá nátura. Máte vůbec svědomí?
    P.S. Pokud někoho miluji (i když jen platonicky), přeji mu přece jen to nejlepší a nikdy bych mu nechtěla jakkoli ublížit, i kdybych tím sama měla jakkoli trpět.
    Z toho mi vychází, že máte ráda jen sama sebe (a asi ještě peníze a jakoukoli popularitu). Člověku je z toho špatně, co všechno může udělat jedna hloupá vypočítavá a zlá ženská...... *10* *10* *10*
  • Pani Obermannova. Vasa kniha je nadherna. Zhlta sa za jeden den. A ti ktori tu na Vas spinia nic nepochopili ked veria ze ste na Havla vytiahla spinu.Ta kniha nie je o ziadnej spine!No ale by ste museli vidiet dalej ako za vas nos aby ste to pochopili.
  • Je moc dobře,že tahle kniha vyšla...nemohla jste si to vymyslet... Největší Čech je mužský,se svými dobrými i špatnými vlastnostmi, kterému jste zpříjemnila poslední rok života...tihle pánové ale nemají rádi problémy, takže když to prasklo, distancoval se...takových po světě běhá spousta a my jim to promíjíme....já Vám moc fandím, přeji Vám upřímnou soustrast a věřím, že tu špínu, co na Vás plivou převážně pánové a moralisté, v klidu ustojíte *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit