Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 měsíce

    Dnes jsou to tři měsíce, kdy Heath Ledger navždy opustil tento světo. Myslím si, že čím je to doba delší, tak si stále uvědomuji víc a víc, že opravdu odešel, mladý, nadějný, velmi talentovaný, charismatický člověk.
    Posuďte vy, jak jste na tom s odstupem času.
    • Re: 3 měsíce

      Když se dívám na jeho filmy, tak si je vychutnávám a snažím se nemyslet na to, že už tady není, protože když se v tom začnu pitvat, tak to začne být na obtíž a je mi z toho moc smutno. Je to takový ten pocit, když máš trému a šimrá Tě u žaludku.
      Od první chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že zemřel, mám pocit stejný. Nespravedlnost, smutek a také veliká škoda pro filmový svět.Jen už to není tak intenzivní, ale mrzet mě to bude vždy.
      • Re: Re: 3 měsíce

        ano máš pravdu, když se koukám na jeho filmy, tak v nich hraje, mluví skáče a já nevím co všechno, tak je to, jako by tu byl s náma.
        V Praze se začne natáčet film od 25.dubna a bude v něm hrát sienna miller, která si zahrála po boku Heatha ve filmu Casanova.
      • Re: Re: 3 měsíce

        Rozhodně s Tebou souhlasím....Vnímám to úplně stejně
        • Re: Re: Re: 3 měsíce

          Díky Lino, i já si Tvých příspěvků vážím.
  • ....

    Dívám se jeho tvář, připadá mi klidná, láskyplná...dívám se na tvář člověka, jehož sen možná skončil příliš brzy, avšak který ve mě vždy při pohledu na něj rozputá naději, že i já mohu splnit můj sen...že i můj život má smysl a není ztracený, že všechno má důvod...ty všechny pocity...a to jen při pohledu na jeho tvář...

    Heath - jeho herecké výkony mi vždy braly dech...všechny ohromoval svým talentem a nechával je pouze s nevěřícným výrazem ve tváři..rozhodně je však nenechával klidné. Naopak. Rozpoutal v nich boj. Boj pocitů a emocí. Vášeň, strach, radost, smutek. Vše zároveň. To jak se dokkázal vžít do role bylo neuvěřitelné. Jako jeho osobnost. Usilí, které do toho všeho vkládal. Jeho potenciál. To vše stojí za obdiv. A proto i mě zůstane navždy v mém srdci a vzpomínkách.

    Je to člověk, který je nenahraditelný i kdyby se kdokoli o něco pokušel, nikdy to nebude on.

    Prostě ho nejde nemilovat....už přeci jen pro ten jeho úsměv...
  • heath.4ever

    22.7.2008

    ani se to nezdá,ale 22.7.to bude půl roku co Heath zemřel...ani se tomu nechce věřit..půl roku svět postrádá vynikajícího herce a jeho rodina postrádá milujícího otce malé Matildy...i když uběhl půl rok,tak u mě se nic nezmněnilo...pořád mě z toho bolí u srdce,ale vždycky když vidím nějakou jeho fotku na které se směje,tak se pousměju taky a na malou chvíli na to zapomenu..ale na Heatha jako člověka nezapomenu nikdy!!!
    • Re: 22.7.2008

      Ano, to je pravda, myslím si, že takhle na tom bude většina z nás. Ale on se dočká toho oscara já v to věřím. A také na něj nezapoměli ve filmu Temný rytíř, kde by mělo být k němu něco věnováno, tak uvidíme. Smrt si nevybírá, bere všechny, známý citát, rád bych chyběl až se dostaví.
      Je to opravdu obrovská škoda. *9*
  • Ach jo!

    Souhlasím se všemi kdo Heatha Ledgera obdivovali/obdivují.Ja ho mela moc ráda.Takový talent se nevidí na každém herci.Za chvíli to bude skoro rok co už není mezi námi.Někde jsem četla že ta smutná zpráva do hodiny obletěla celý svět.Já se to ale nedozvěla.Přišla jsem na to po dalších dvou měsících.Nevim proč to udělal,když jeho život teprve začínal nabýrat na obrátkák.Je mi ho moc líto.Co já bych za to dala,abych mohla být herečkou.Z jeho natočených filmů najvíce doporučuji:Příběh rytíře,10 důvodů proč tě nenavidím a Zkrocená hora.Ta Papa a mějte se
  • ned kelly

    Tak tedy Lenko, podívala jsem se na tenhle film a můj celkový pohled na něj je celkem dobrý. Sice to byl chvíle takový masakr, ale zas to bylo z jiného prostředí a Heath nezklamal svým hereckým výkonem, o čem jsem samozřejmě ani nepochybovala, zkrátka hrál dobře a film se mi líbil, jsem ráda, že jsem ho viděla.
    • Re: ned kelly

      Tak to je dobře, že se Ti film líbil. Mě sice taky,ale asi opravdu nejmíň z Heathových filmů. Určitě ale stálo za to ho vidět, jak sama píšeš, už k vůli jeho hereckému výkonu. Už mám doma dva týdny Candy, ale ještě jsem neměla chuť se na něj podívat, pak dám taky vědět jak se mi to líbilo.
      Škoda, že tu chodí tak málo lidí,za chvíli ani my co jsme zbyli, nebudeme mít o čem psát, snad se občas někdo ozve.
      • Re: Re: ned kelly

        ahojte. lenka, nie je sa co cudovat, ze tu uz nepribuda vela prispevkov. heath uz nie je medzi nami, v podstate aj v novinach uz utichli clanky o nom.uz treba len cakat na julovu premieru temneho rytiera, potom sa to tu trosku rozprudi. aspon si myslim. ale, ked si popozeras dalsie fankluby znamych a stale zijucich mladych hercov, tak tam nechodi takmer nikto. a to maju o com pisat. takze my z tohto hladiska sme super. a ked uz nemozme sledovat heathov zivot, tak jeho dcerka nam ho bude pripominat urcite. ved jej mama je tiez herecka, tak si myslim, ze o nej este urcite budeme pocut. ahoj
        • Re: Re: Re: ned kelly

          Jo Majko, máš samozřejmě pravdu, jen jsem si tak povzdechla. Je fajn, že po něm někdo zůstal a tak ho občas připomene.
          • Re: Re: Re: Re: ned kelly

            zcela s váma souhlasím. Možná, že sem tolik lidí nechodí, také kvůli tomu počasí a nebo sem chodí a jen se koukají a nemají co napsat, také to tak někdy dělám a určitě i některá z vás.
            Jinak Candy je zahraný dobře, ale je to opravdu láska v žilách.
    • Re: ned kelly

      chtěla jsem napsat chvílema, zkrátka jsem se nějak přepsala *3*
  • Hetííík

    Ahoj všem, tak sotva se vrátím z Velikonoc, z Jižních čech, tak tady se zase rozebírá Heathova smrt, co by bylo kdyby atd. Já si také myslím, že už nemá smysl se v jeho smrti stále šťourat. Včera jsem si večer pouštěla jeho videa, která jste sem vložili, některá jsem už sice kdysi dávno viděla, ale musím říct, že mě to sebralo. Obzvlášť ta vzpomínková. Doporučuji všem, kteří ho mají opravdu rádi, ať už ho nechají v klidu odpočívat a ať na něj vzpomínají jen v dobrém. Nic jiného by si Heath nepřál. I když nám je smutno a někdy hodně moc, tak je fakt, že jeho rodina prožívá mnohem větší smutek.
    Budu moc ráda, když se tady rozjede diskuze na téma týkajících se jeho filmů atd. Ocením, když dáte info o tom, že běží v TV nějaký jeho film. Moc děkuji za info o tom, že v sobotu budou vysílat film Ruce pryč, který jsem ještě neviděla. Už mi chybí jen Ned Kelly. Ale to brzy doženu. :-) Víte co je zvláštní? Mám v sobotu svátek, a to že budou vysílat film s ním, a který jsem skoro jako jediný neviděla, považuji za ten nejlepší dárek. Už jsem si načasovala DVD. Protože budu asi slavit a o půlnoci... no kdo ví jak na tom budu. :-) Ale hned jak se dostanu domu, tak se na něj kouknu. Mooooc se těším. Tak se mějte moc krásné a už jen samé hezké myšlenky a vzpomínky na "našeho" Hetíka. R.I.P.
  • fantomas10

    Hrůza

    Ani jsem tu nebyl doteď zaregistrovanej, ale todle mi už nedalo a musim k tomu něco říct. Todle má bejt čest památce tak výjimečnému herci? Jste na to tři, naflákáte tam chyb za šest, a zajímavostí nula. Co to je proboha za rovnici? Čím víc lidí, tim menší uroven? Pro začátek vám doporučím načerpat inspiraci na csfd a raději se nepouštět do takového "projektu". Opsat názvy filmů, ve kterých hrál, přinejlepšim ještě uvést jejich obsah, je sice hrozně namáhavé, ale, ruku na srdce, opravdu natolik, abych si tu coby největší pecku přečetl to, že Heath na sklonku života randil s Olsenovou? Fíha. Pokud byste se ptali, "why so serious?", tak to rozhodně neni proto, že bych byl nějaký hnidopich či něco takového, ale jen z toho důvodu, že si takový herec zaslouží poněkud propracovanější životopis než tento zkopčený pahýl.
    • Re: Hrůza

      az teraz som zacala citat tieto prispevky a podla mna je to jedno ako kto vyjadri svoje city k tomuto hercovi....a radsej budem citat veci z chybami..v ktorych su aj city ako prepracovane zivotpisy ktore ludia iba skopirovali....tak tu nepiste o chybach ale o tom kto co ma v srdci...podla mna boo Heath vyborny herec ale to aky bol clovek neviem poznat som ho nepoznala a to co o nom pisali je nieco ine ako to co povie len niekomu...ale myslim si ze bol vybornym otcom...a mozno aj manzelom dokial ho ku dnu nestiahli drogy...preto sa vraj rozisiel s Michael..jedine co viem naisto je to ze na mna neskutocne zaposobil uz asi pred 5 rokmi ked som videla patriota este tam som ho zahliadla...je skoda ako skoro zomrel mohol natocit este vela skvelych filmov ....mala som ho rada a aj mam....myslime na teba Heath...pre nas zijes dalej....vo filmoch a videach ktore si natocil...posielam ti tam hore jedno velke...srdce nase srdce R.I.P *4*
      • fantomas10

        Re: Re: Hrůza

        Škoda že to právě zkopčené je.
  • anatt

    DVD Temný rytíř

    Ahoj všem,
    tak jsem včera zjistila, že by zítra 10.12. mělo být již v prodeji DVD filmu Temný rytíř. Teda nevím zda to bude v prodeji všude, ale stoprocentně to od zítra mají prodávat všechna Makra. Tak to asi bude má zítřejší ranní cesta nejdříve do Makra a pak teprve do práce. *4* Naštěstí jdu do práce až na 10 hod., tak bych to měla vše stihnout. Moc se těším. Máme tam s dcerou oblíbenou jednu pasáž, jak Joker předává svoji navštívenku (vizitku). Ten jeho hlas a sargastickej humor, jaký mu je v tomto filmu připisován, je úžasnej. Je to jedinej filmovej "padouch", kterýho miluju. Fakt se těším až si to v originálu pustím a opět ten skvělý film uvidím. Nemůžu se dočkat. Jen mi je líto, že už nás žádný další skvělý film nečeká. *9* Teda kromě The Imaginarium of Dr. Parnassus. Je mi teď smutno. Stále to bolí, i když čas léčí, tak má dušička si jeho smrt stále nepřipouští. Chybí mi jeho další nové a nové úsměvy. *9* R.I.P. Heath
    • marta800

      Re: DVD Temný rytíř

      too ano je mi taky smutno , byl to skveli herec moc mi chybi :(
    • luciik11

      Re: DVD Temný rytíř

      jj prodávají, koupila sem ho bráchovi k Vánocům... *3*
    • Re: DVD Temný rytíř

      Ahoj Anatt, koupila sis to DVD? CHtěla jsem jen zeptat, kdo ho česky nadaboval, čistě ze zvědavosti, i když nehrozí, že bych si to dabované pouštěla. Zdravím Lenka.
      • anatt

        Re: Re: DVD Temný rytíř

        Ahoj Leni, DVD jsem nakonec nesehnala. :(( A to jsem byla v Makru 3x, ale ani jednou ho neměli. Zkusím si ho opatřit jinde. Pak dám vědět. Přeji hezké svátky a hodně štěstí v novém roce. Anatt
    • Re: DVD Temný rytíř

      Ahoj anatt,
      také na něj stále vzpomínám, je to smutné. *9*
    • gallacher

      Re: DVD Temný rytíř

      *9* aky se s tím nemůžu pořád smířit.Každý den umírám..... *9* *9*
      • emo-anne

        Re: Re: DVD Temný rytíř

        mooc se tesim.... sestrenka to ještě nevidela a taky má moc ráda heatha.. tak se moc tesím až si to u nás pustíme:)
  • gabinka022

    krásné Vánoce

    Taky se přidávám k přání krásných a poklidných Vánoc, užijte si je při Heathových filmech..:) a v toho Oscara pro Heatha doufám ! mějte se krásně *3*
  • pohreb

    S Ledgerom sa rozlúčili stovky ľudí
    09.02.2008 12:14

    Aktualizované
    PERTH - Stovky trúchliacich ľudí, vrátane rodiny a celebrít, sa zhromaždili kvôli poslednej rozlúčke s hercom Heathom Ledgerom na dnešnom spomienkovom obrade, ktorý pripomenul jeho život a prácu.


    Hercova bývalá snúbenica Michelle Williams prišla s policajným sprievodom spolu s jeho rodičmi Kimom a Sally Ledger a sestrou Kate do Penhros College - dievčenskej katolíckej školy, kým do Ledgerovho rodného Perthu prichádzalo niekoľko stoviek smútiacich fanúšikov. Williams v čiernobielych šatách a slnečných okuliaroch sa opierala o Ledgerovu staršiu sestru. Medzi celebritami, ktoré sa zúčastnili obradu bola aj Cate Blanchett, Ledgerova kolegyňa z filmu I'm Not There. Rozprávala o časoch, ktoré strávili spoločne v New Yorku a Los Angeles.

    Ďalšou bola austrálska modelka Gemma Ward, bývalá priateľka dvadsaťosemročného herca, ktorý minulý mesiac zomrel po užití kombinácie šiestich liekov. Všetci trúchliaci si mohli pozrieť 75-minútové video, ktoré pripravila rodina a priatelia, na ktorom boli scény z jeho filmov i zábery dcéry Matildy. Znela zmes obľúbenej hudby herca ako skladba Times Are A Changing od Boba Dylana, Here Comes the Sun od Beatles, Wish You Were Here od Pink Floyd a Old Man Neila Younga.

    Potom nasledovala súkromná kremácia, ktorej sa zúčastnilo iba desať najbližších príbuzných. Zvyšok prítomných sa odobral do neďalekej reštaurácie na smútočnú hostinu.

    Telo Heatha Ledgera našli 22. januára v jeho apartmáne v New Yorku. Smrť mladého herca spôsobilo neúmyselné predávkovanie predpísanými liekmi proti bolesti a úzkosti s tabletkami na spanie. Po hercovi ostala dvojročná dcéra Matilda, ktorú mal s bývalou snúbenicou Michelle Williams. Pár sa zoznámil počas nakrúcania filmu Skrotená hora, za ktorú bol Ledger nominovaný na Oscara.

    Ledgerova smrť šokovala filmových fanúšikov a jeho známych hercov po celom svete a pridala jeho meno na zoznam filmových hviezd, ktoré zomreli v mladom veku, ako Marilyn Monroe a James Dean. Informovala o tom agentúra Reuters.

    Foto: profimedia.sk, SITA
    • Re: pohreb

      Díky za informace, myslím, že ten pohřeb byl opravdu v tom duchu jak žil. Dívala jsem se na to na Webu Perth News a úplně mě to dojalo. A ještě nechápu, jak Ti někdo může dát za tak informační a hezký článek za 3. U mě jsi za jedna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší