Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzpomínka v dobrém

    Když si pouštím Casanovu, kde je Heath opravdu zábavný, tak jsem se musela něčemu smát, všimněte si, že když na začátku utíká po střeše, když ho honí ta inkvizice, tak že má na ponožce dírku a potom, když leze do okna, tak už jí tam nemá. Je to takové pro pobavení. Je mi líta opravdu velice líto, byl to hodně dobrý herec a těším se na filmy, které se teprve budou vysílat, ale pokud si chcete na něj zavzpomínat a trošičku se pobavit, tak se opravdu podívejte na tu casanovu. Je ho škoda, chlapa jednoho. *9*
  • R.I.P.

    Prosím nehrajte si tu na detektivy, nechte ho v klidu spát a už se přestaňte dokola vrtat v tom, proč se to stalo atd... Mrkněte se na nějaký jeho film, a vzpomínejte. Ale už jeho smrt neřešte.Víme jak se to stalo.Prostě nešťastná náhoda. To, jak dlouho tam ležel, nebo kdo komu volal, že mohl žít, zda bylo jeho tělo ještě teplé....Řešit tyhle věci je už zbytečné. Neberte to špatně mějte se krásně a Tobě Heathe R.I.P.
    • Re: R.I.P.

      ano vzpomínejte v dobrém a koukejte se na filmy s ním a pozorujte jeho herecké výkony.
    • Re: R.I.P.

      Přesně tohle si myslím. Nechte ho spát, myslete na něho v dobrém, mějte potěšení z jeho skvělých filmů a z jeho úžasného charisma, ale nešťourejte se už prosím po 2 měsících v okolnostech jeho smrti. R.I.P. Heath
    • Re: R.I.P.

      No budeš se možná divit, ale já s Tebou naprosto a ve všem souhlasím.
      A ještě dodám něco o filmu. V sobotu jsem se dívala na I´m Not There a pokud nejste příznivci Boba Dylana, ta nevím jestli se Vám film bude líbit. Je zajímavě pojat, hrozně se mi líbil obrazově i nápadem, výkony herců skvělé, ale měla jsem v tom pořádný miš maš. Chtělo by to o Dylanovi víc vědět. Heath Ledger tam hraje jako všichni ostatní jen útržkově a jeho postava není zrovna kladná. Tak příjemnou podívanou a někdy dejte vědět, jak se film líbil Vám. Mějte se tady všichni fajn. *3*
      • Re: Re: R.I.P.

        Díky. Jinak se těším na film ruce pryč v sobotu 29.3.A taky na objednané DVD Candy *4* Ten film o Dylanovi jsem neviděla. Měj se krásně *3*
    • Re: R.I.P.

      Ahojky,naprosto s tebou souhlasím.
  • heath ledger

    Heath byl fakt borec.Myslím,že to dotáhnul daleko a možná že ještě dotáhne.Jsou to moje nejhorší vánoce,(kvůli heath ledgerovi) a to nemluvím o silvestru!!Byl jenej dobrý v bratři grimmové ale i příběh rytíře a myslím,že to byl ten nejlepší chlap na světě!Je mi ho i docela líto.HEATH LEDGER=====LEGENDA NAVŽDY!!!!
  • klarusha-h.l.

    interview after "A Knight's Tale" versus interview after " The dark knight"

    Surfuji po netu a najednou narazím na úžasné interview s Heathem na youtubu, kde mluví o filmu Příběh rytíře, který natočil v roce 2001. Působí na něm velmi pozitivně, s pro něj nutnou dávkou elegance a šarmu, nechybí ani jeho bezva humor. Nejen pastva pro oči, ale i pro sluch, protože mluví opravdu hezky. Pro srovnání jsem si pustila video, kde mluví o Jokerovi a působí na něm možná trochu unaveně, ale zdráv, plný optimismu, smíchu, humoru, se svojí elgancí i šarmem. Bohužel na tomto světě již nikdy nepromluví, ale jeho tehdejší slova, činy a především jeho filmy mluvily, mluví a vždy budou mluvit o něm dál.
    Přijde mi pořád, za ty léta stejný, nezměnil se (nooo, i když možná k lepšímu - jestli to ještě lze) *4* . Podle mého, to byl veselý člověk, plný "šťávy" a vydržel by tu hodně dlouho.
    Takže závěr mi z toho plyne takový, že rozhodně nechtěl umřít, byla to nešťastná náhoda a pravda je podle mě ve směru informacích typu: zemřel na srdeční kolaps, možná z fyzického vyčerpání. I sám říkal několikrát, že role Jokera je opravdu těžká a vyžaduje každý den velký přísun energie. Na plátně nenechával jen své postavy, ale i srdce, úsměv a především sám sebe... taky na to možná doplatil, ale to už je kdyby.... *9* On herectvím žil, a tak to mělo být. Heath forever!!!!
  • Heath

    právě jsem se na CNN dozvěděla nové události ohledně jeho smrti. Už v jednu hodinu odpoledne ho našla jeho domácí spícího a chrápajícího. Ve tři ho už masérka nemohla probudit, volala jeho kamarádce Mary-Kate Olsen a teprve poté na 911, to už Heath nedýchal. Záchranka dorazila za 7 minut a po pokusech o oživení v 15.36 konstatovali smrt...Kdyby, kdyby, kdyby ho zkoušely probudit dřív...léky byly na předpis a nebyly rozházené. Souhlasím s rodinou, sebevražda to nebyla, jen neštěstí. V jednom rozhovoru prohlásil, že po práškách na spaní spí 2 hodiny, jeho tělo je unavené, ale jeho mysl pořád "jede"...Je to strašné, je mi to opravdu moc líto
  • boticka

    Čtyři pírka

    Byl to vážně moc hezký film. A zase mi Heath dokázal, jak dobře uměl hrát. Je to velká škoda, že zemřel tak mladý, mohl natočit ještě tolik skvělých filmů. *5* *4* *3*
  • superhet

    XXVII - Vzpomínka
    A dnes je tomu jistě už šest let... Dosud nikdy jsem tu příhodu nikomu nevyprávěl. Kamarádi, když jsem se s nimi zase shledal, byli velice rádi, že mě vidí živého. Já jsem byl smutný, ale říkal jsem jim: „To je jen únava.“ Nyní jsem se už trochu utěšil. Totiž... ne docela. Ale vím dobře, že se vrátil na svou planetu, neboť za svítání jsem jeho tělo už nenašel. Nebylo tak těžké... Rád poslouchám za noci hvězdám. Je to jako pět set miliónů rolniček... Ale víte, něco tu není v pořádku. K náhubku, který jsem malému princi nakreslil, zapomněl jsem připojit řemínek. Nikdy ho asi nemohl beránkovi připnout. Říkávám si tedy: Copak se asi na jeho planetě přihodilo? Je možné, že beránek spásl květinu... Hned si však pomyslím: To jistě ne! Malý princ ji přece dává každou noc pod skleněný poklop a beránka si dobře hlídá...

    A tu jsem šťasten a všechny hvězdy se tiše smějí.

    Potom si zase říkám: Někdy je člověk roztržitý a hned se stane neštěstí. Jednou večer třeba malý princ zapomněl na skleněný poklop nebo se beránek za noci tiše vykradl... A tu se mi všechny rolničky mění v slzy! ... V tom je velká záhada. Pro mne jako pro vás, kteří máte malého prince rádi, nebude vesmír stejný, jestliže někde nějaký beránek, kterého neznáme, spásl, nebo nespásl růži...

    Podívejte se na nebe. Ptejte se: Spásl nebo nespásl beránek květinu? Uvidíte, jak se hned všechno změní...

    A žádný dospělý nikdy nepochopí, že je to tak důležité.

    A tady je pro mne ta nejkrásnější a nejsmutnější krajina na světě. Je stejná jako krajina na předcházející stránce, ale nakreslil jsem vám ji ještě jednou, abych vám ji dobře ukázal. Na tomto místě se malý princ na Zemi objevil a potom zmizel.

    Zadívejte se pozorně na tuto krajinu, abyste ji bezpečně poznali, budete-li jednoho dne cestovat v Africe na poušti. A půjdete-li náhodou tudy, snažně vás prosím, nespěchejte, postůjte chvilku přímo pod hvězdou! A přijde-li k vám pak dítě a bude se smát, bude mít zlaté vlásky a nebude odpovídat, když se ho budete ptát, snadno uhodnete, kdo to je. Buďte tak hodní a nenechte mě tak smutného: rychle mi napište, že se vrátil...

    PS: upsss *16*
  • Temný rytíř

    22.10. 20.00h HBO
  • piper002

    4 pírka

    Ten film byl super..mně se moc líbil..a Heath tam byl užasnej..a strašně mu to tam slušelo..i jak byl pak opálený a měl ty delší vlasy:)..a pak na konci byl krásnej..ale mělo to divnej konec..jinak ale prostě užasný!!
  • lidé bez citu

    Někteří lidé by se nad sebou měli zamyslet, než něco napíšou, přece je nikdo nenutí, aby na tyhle stránky chodili, když se jim tu nelíbí co píšeme o Heathovi. My nepíšeme nic špatného, za co by jsme se měli stydět, ale oni bohužel jo. *13*
    • Re: lidé bez citu

      nejsem bez citu, a za nazor se nestydim. skutecnost je ze tu smrt proste je a na kazdeho dojde.nebudu ted k vuli nahle smrti ledgera ho obdivovat pac sou mezi nami obycejnejsi lidi kteri se dostali s vetsich zivotnich tezkosti nez byly ty jeho(kdyby si mnel na zivot sahnout kazdy s pracovni vytizenosti tak by nas tu moc nezbylo, vlastne jen cernosi v bronxu, u nas cigani a pak flegmaticti flakaci na socce) *7*
      • Re: Re: lidé bez citu

        A proč Tě všechno tady tak rozčílilo? A pokud vím, tak sebevražda to nebyla, to laboratorní testy vyvrátily, prostě něšťastná náhoda, tak nevím proč píšeš něco o sebevraždě.
        A jestli je Filda homo, tak ať si je, rozhodně tady nikomu tak slovně neubližuje, jako Ty.
        A to, že umírají lidé všude kolem víme, ale tady je to o Ledgerovi a tohle patří zase jinam. *9*
        • Re: Re: Re: lidé bez citu

          chci tě hned ujistit,že homo nejsem,jenom jsem citlivej kluk..a myslím,že na tom není nic špatného..ale díky že se zastáváš lidí,kteří mají city a nebojí se je dávat najevo...
          • Re: Re: Re: Re: lidé bez citu

            neni zac.ja te chci ujistit ze homo ses, minimalne -sapiens. a pak si jeste jednou precti cos napsal: ¨na Heatha myslím hodně,pořád se dívám na jeho videa a je mi do breku...jako sem tady asi jedinej kluk mezi váma holky..ale kdybyste mě poznali tak zjistíte proč mě to tak vzalo.jsem hodně citlivej a smrt někoho koho sem měl rád,je pro mě dost těžké snášet.možná si říkáte proč to tady píšu,ale není nikoho,komu bych se mohl svěřit..a to není moc dobré že nemáta člověka,kterému můžete říct o svých problémech..díky že ste si to přečetli a myslím si,že je mezi náma víc lidí kteří to cítí tak jako já..na Heatha nikdy nezapomenu!!!... a nafackuj si *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: lidé bez citu

              tak ty jsi asi ubohej, neměl by ses navážet do lidí, proč na tyhle stránky chodíš? My jsme tu měli klid. Ty se asi nudíš, ale ve skutečnosti jsi zbabělec, schováváš se pod rouškou anonymity na internetu, jsi opravdu ubohej. Nech nás tady v klidu.
        • Re: Re: Re: lidé bez citu

          snad jenty keci: budes nam chybet, byl to sqely clovek, mel sem ho rad(jak vite jestli vedet ze byl sqely, jak nekoho muzete mit rad kdyz nevite jaky je-to jsou prece dohady). stejne tak jeho smrt. to pokud vis si slisela v mediich nebo mas snad zarucene zpravy zhury.pokud ja vim nebyla by to prvni cilevedomne zakryta pravda.jeho smrt-jenom dalsi dohady *14*
          • Re: Re: Re: Re: lidé bez citu

            takové keci..jako když se ti tu nelíbí co tady píšeme,tak sem nechoď a radši makej v práci,uděláš líp..jestli chceš jenom provokovat,tak si nejdi jinou zábavu..tady píšou lidi,kteří něco k němu cítili,i když ho nezanli..každý je jiné povahy a každý svoje city vyjadřuje jiným způsobem.třeba nemá nikoho,komu by to řekl,tak se chce o to podělit s lidma,které trápí to samé...
          • Re: Re: Re: Re: lidé bez citu

            To už tak prostě chodí, že lidé vyjadřují pocity těmi kecy, jak říkáš. Hlavně Ti mladšího věku, tak jim to neber.
            Já osobně věřím, že to, co se potvrdilo byla pravda. To bych pak nemohla věřit vůbec ale vůbec ničemu. *1*
      • Re: Re: lidé bez citu

        asi se to k tobě nedostalo, ale on si na živoz nesáhnul, on prožíval těžké období a zemřel na předávkování léky na předpis. Byla to nevhodná kombinace, takže to byla nešťastná náhoda, nikoli sebevražda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit