Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heath

    Trochu mě zaráží, že se sem chodí koukat nebo číst či psát, dívky či ženy, které neměly Heatha moc v lásce. Celou dobu tento blog, stránka nebo jak bych to měla nazvat, nefungovala. Jednou za dva měsíce sem někdo něco napsal a dnes, když se stalo co se stalo, tak má najednou Heath plno fanynek a obdivovatelek. Není už trochu pozdě? Ale i tak díky za spřízněné duše. Myslím, že Heath ví, že byl milován a obdivován. A bude stále. V mém okolí nikdo nechápe proč pláču, proč tak smutním. Jen já vím své. Teď jsem dokoukala Casanovu a Pojídače hříchů. Nemůžu a zatím fakt ani nechci zapomenout. Zítra si pustím zase další jeho film, a pak další a další... Mrzí mě jen, že tenkrát za Zkrocenou horu nedostal toho Oskara. Zasloužil si ho. Bude mi moc chybět. Jeho filmy, jeho úžasný kukuč, jeho hlas, jeho úsměv, jeho charisma... Zkrátka ho budu postrádat. Jediné co mě na té smutné tragédii těší je to, že nás teď všechny vidí ( obzvlášť mě :-) ) a ví že tady nebyl sám, že ho měl někdo rád, že ho někdo miloval. Tak moc jsem se těšila až zase přijede sem do Prahy, až mi můj klient zprostředkuje setkání s ním, až se ho zeptám jak se má :-), zda se mu tady v Praze líbí...atd. atd. Začala jsem se zdokonalovat v AJ, abych mu vše uměla říct a na vše odpověděla, ale dnes je to vše pasé... Nikdo neví co cítím. A co cítí některé z vás. Opravdu je jedno jak a proč umřel, tedy krom toho pokud by z toho měla být nějaká vražda, ale ta je prozatím vyloučená, Heatha nám to, nic a nikdo nevrátí. Měl talent a je ho škoda. Pokud to byla sebevražda, tak se v něm muselo odehrát něco co si asi žádná z nás nedokáže představit. Já bych to nikdy neudělala, asi, možná...ale mám děti a on měl také dceru, už kvůli nim bych to nedokázala, a věřím, že ani on. Musel to být nějaký zkrat, pomatení mysle, nevím, třeba jen neunesl slávu... Občas se to stává. HEATHE, nikdy nezapomenu, že si do mého života vnesl něco co jsem si myslela, že už nelze. Opravdu mi budeš moc chybět. Ale mám všechny tvé filmy, stovky fotek a tam se kdykoliv na tebe, na tvůj úsměv, můžu podívat. A věř, že to budu dělat často!!! Moc tě budu postádat!
    • Re: Heath

      moc krásné vyznání cítím se jako by odešel někdo blízký byl tak dojemně nejistý a skromný.myslím na jeho ženu, dceru acelou rodinu jak moc jim chybí.vím jak je to těžké ztratit někoho a proto jim rozumím.
      • Re: Re: Heath

        Myslím že jeho expřítelkyni Michelle Williams nijak neschází *10* Natáčí teď kdesi v severní Evropě a i když se už o Heathovo smrti dověděla, nijak to nekomentovala, nevyjádřila se, prostě nic. *8* Je to bezcitná, chladná a sobecká mrcha!!! Heatha si nezasloužila ani na minutu, myslím že Heath proklínal den kdy se s ní setkal. *5*
  • ...

    Stydím se za to, že jste mi to museli připomenout, že už jsou to tři měsíce...zahleděná sama do sebe, že mám dnes narozeniny a zapomenu na výročí jeho úmrtí. Přesto mi pořád moc chybíš, Heathe. Mám tě uloženého hodně hluboko v srdci.
    • Re: ...

      Omlouvám se, že jsem nenapsala už včera Gábinko, ale samozřejmě vše nej *3*
      • Re: Re: ...

        I tobě děkuju *3*
    • Re: ...

      vím, že to sem nepatří, ale píšeš, že máš dnes narozeniny, tak si je oslav v klidu, v pohodě a přeji vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a takových těch normálních věcí, po kterých člověk touží.
      ála *4*
      • Re: Re: ...

        Musím se přidat, vždyť narozeniny, to by měl být pro každého ten nejkrásnější den v roce! Takže vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí, lásku a také hodně přátel atd........Lenka.
        • Re: Re: Re: ...

          Moc vám oběma děkuju...je to strašně povzbuzující, že může člověk prostřednictvím společného zármutku najít spřízněné duše. Zdravím vás obě.
          • Re: Re: Re: Re: ...

            za málo
  • fotky z filmů atd...

    pokud jste nebyli ještě na stránkách www.heathbaby.com tak se na ně určitě podívejte, jsou tam fota z některých filmů atd....
    • Re: fotky z filmů atd...

      Díky za typ na dobré stránky, je to tam hezky přehledné. *3*
  • není vhodné pro tuhle diskusi

    myslím, si že někteří lidé jsou opravdu sprosté, že neumí používat svůj nick, reaguji na články o výdělku, myslím si, že to tu nemá ani co dělat. nemám pravdu? tady to jsou stránky heatha ledgera a ne nějakej byznis.
  • Přání

    Přeji Všem krásné Vánoce a šťastný nový rok.
    A do nového roku hodně štěstí pro Heatha na oscara. Protože si opravdu myslím, že to oscar bude.
  • Nové fotky

    Ahoj všem, přidala jsem vám sem pár fotek Heath. Mám jich asi 300, tak sem občas nějakou vložím. *3*
    Na světě není nikdo, kdo by byl přitažlivější a úžasnější než je Heath!!!! *14*
  • Heath

    Ahoj všem, tak se nestačím divit. :-) Nejsem moc velká spisovatelka, ale pokles v návštěvnosti těchto stránek mě zaráží. Pravda, občas sem nestihnu chodit každý den, ale jakmile jsem na netu, tak sem chodím vzpomínat. Jsem ráda, že už to vypadá, že sem ten "ubožák" již nechodí a ušetří nás jeho vulgárních a naprosto nevhodných poznámek. Furt přemýšlím podle čeho se hodnotí ten žebříček 10 TOP. Podle návštěvnosti, nebo podle počtu napsaných příspěvků a nebo snad podle jejich hodnocení? Jsem líná na to abych tady studovala nějaké podmínky či pravidla. Musím taky občas v práci pracovat :-) a večer se mi už nechce nic studovat. To se jen kouknu, přečtu příspěvky, někdy si pustím nějaké video a vzpomínám. Videa a Heathovy filmy mě vždy dostanou. Pokaždé mi je smutno z té smutné reality, že už nám nezbyde nic než jen vzpomínat. Ale on je stále mé sluníčko a já ho pořád mám móóóóóóóc ráda. Na Temnýho rytíře se moc těším. Pokud je někdo z vás z Prahy a chtěl by vyrazit na premiéru se mnou, tak budu ráda. Nenechám si to za žádnou cenu ujít. Už teď se moc těším. Tak se mějte moc krásně a věřte, že sem stále chodím, jen tolik nepíšu. ;-) Pokusím se polepšit. Heathe, vzpomínám!!!! MTR
    • Re: Heath

      cože sem: ubožak? a kdo ti nakukal ze sem nechodim? ses fakt neotriskana krava s iq freonu ty plisova nadhero z dob kamenne. to ja sem zpusobil ze reputace tohoto predpotopniho australskeho krupana radoby herce spadla na same dno lidske dustojnosti. jestli nefis podle ceho se to hodnoti tak se neptej pac blbeho nakopni se rika. fofrem vystrel vzpominat nekam jinam ten sentiment ti fakt tady nikdo nezere. a ze si nemuzes dovolit koupit listek na ten jeho dementni film, tak to bych tu ani nevytahoval, to vypovida o tve nejspis zasrane situaci. tahat se s tebou po praze fakt dik bych si radeji hodil masli. *16* a uz kua neprud kravo, pac si jeste nezazila peko!!!!!! *5*
      • Re: Re: Heath

        No comment! Chudáku, neumíš pořádně číst a natož psát! Vrať se do zvláštní školy! Ale pochybuji, že by tam o takového ubožáka a negramota stáli. Mít tu moc, tak Tě pošlu do toho "peka". :-))
        • Re: Re: Re: Heath

          to je vsechno??? no tak si s tim vytri prdel hormonova kacchno s inteligenci stojanu na popelnik. zadnou moc nemas taksi ty radoby silacky reci strc do pi.i nebo co to tam mezi nohama mas (se vsadim ze akorat cernou diru jakou mas i v hlave *15* ) *16*
          • Re: Re: Re: Re: Heath

            Jsi vážně ubožák!!! Nic lepšího asi neumíš. Mě ale nenasereš. Opět si přivlastňuješ cizí jména. Hmm...jsi fakt originální. Chudáku! Má rada pro Tebe zní: JDI SE LÉČIT!!!! Najdi si nějakou psychicky narušenou osobnost jako si Ty a můžete si spolu notovat. A sem už nelez!
      • Re: Re: Heath

        Je mi z tebe na blití *10* víc k tomu nemám co dodat.
        • Re: Re: Re: Heath

          mne s tebe taky!!!!!!!
          *14*
  • heatcliff

    ...

    Je těžké zapomenout na jeho tvář, která na mne shlíží ze všech stran, a vidím ji všude.
    Není možné neslyšet hlas , jeho hlas, který je ozvěnou v dnech bez slunce, snad mi občas napoví, a našeptá vzpomínku.
    Chci vidět tvé oči, bez nich se mé srdce svírá.
    Tvůj stín ulehá v dálkách moří, a tvé slzy jsou výplní oceánů, a mořských vln, do kterých se dívám, a přidávám do nich slzu svou.
    Tam kde jsi všude byl, ty místa mají stopu tvou, a jakto, že už tam nejsi, kde jen jsi?¨
    V nočních ulicích tě není možné nalézt, a okna, ve kterých jsi žil jsou smutně prázdná.
    Byt kde jsi žil, je naplněn tichem, tichem, které kdysi zapňoval tvůj dech.
    • perth

      Re: ...

      Nádherné.. *3* Krásné..*3* Máš opravdu talent..*3* Doufám, že si to někam ukládáš, protože zapomenout něco tak hezkého by byla škoda.. *4*
    • zdenule119

      Re: ...

      ...tak to je nádherný...
    • aliss67

      Re: ...

      KRÁSNE! *4* *9*
      • eve-lyn

        Re: Re: ...

        jo... krásný,úžasný,dokonalý... *14*
  • temny rytir

    ahojky,uz se nemuzu dockat,az bude v kine Temny rytir *14* verim,ze to bude bozi film!!!Jen nevim,na jaky film se budu tesit potom.... *9*
    • Re: temny rytir

      Jo rado mas naprostou pravdu taky se desne tesim na new filmik s Heathem !!!! Chudacek nas vid...... *14*
      • Re: Re: temny rytir

        cauik niki musime si zas pujcit nejaky heathuv filmik,pac uz sme zadnej nevideli celou vecnost! *9*
        • Re: Re: Re: temny rytir

          tak jo.... hele zkouknem zejtra Kruh 2? *7*
          • Re: Re: Re: Re: temny rytir

            tak jo,ale musime si nekdy pujcit Pribeh rytire,pac je to bozi filmik a heathovi to tam mocinky moc slusi,ze jo holky? *1*
    • Re: temny rytir

      Přeci na Imaginarium of Dr. Parnausse. Holky zdravím Vás, jak se všichni máte?
      • Re: Re: temny rytir

        Zdarec ja se mam dobre dostala mela jsem narozy a dostala jsem film zkrocena hora jeste jsem ho totiž nevidela...a co ty??
        • Re: Re: Re: temny rytir

          Jančo, všechno nej, nej,nej...... *3*
        • Re: Re: Re: temny rytir

          Ahoj Jančo, tak to dodatečně vše nejlepší a tos teda musela být hodná, když jsi dostala takový hezký dárek, mě by určitě potěšil. A už ses dívala? Já mám doma už přes měsíc Candy a ještě jsem se na něho pořád nenaladila.Jinak nic nového. Těším se do kina na Temného rytíře a občas na vás všechny vzpomínám, ono to bylo fajn potkávat přes net lidi a povídat si. Tak zase někdy ahoj Lenka.
          • Re: Re: Re: Re: temny rytir

            diky z aprani e jeste jsem se nedivala....
          • Re: Re: Re: Re: temny rytir

            moc dekuju za prani...
          • Re: Re: Re: Re: temny rytir

            ahojda,tak az Candy zkouknes,dej vedet,jaky to je,chci si to pujcit tak at to mam overeny,ze to stoji za to *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: temny rytir

              je dobře, že se ti film Lenko líbil, mě se také líbil, opravdu jsem jej sledovala od začátku až do konce.
              Je to opravdu škoda, že je ta smrt obdobná.
            • Re: Re: Re: Re: Re: temny rytir

              Ahoj holky, tak jsem konečně viděla Candy. Film se mi nakonec hodně líbil. Zezačátku s e mi zdál hodně drsný a rozhodně bych ho nedoporučovala hodně mladým lidem, postupem jsem si zvykla.Candy a Dan mi byli hodně sympatičtí a působili na mě jako dva hodní a nešťastní lidé, škoda, že neuměli přestat v pravý čas, ale o tom ten film byl. MOc smutné při pomyšlení, že Heathova smrt má podobnou i když náhodnou souvislost.
            • Re: Re: Re: Re: Re: temny rytir

              je to o lásce v žilách. je to pěkný něco jako my děti ze stanice zoo jestli jsi četla, je to zas něco jiného a koukáš od začátku do konce.Teda alespoň u mě to tak bylo. Takže to určitě doporučuji vidět.
  • Pro Heatha

    Pro Heatha

    Bylo by tomu 29 let, co ses narodil a spatřil tento svět tam v Austrálii…Na vlastní pěst jsi vyrazil do světa, aby si ukázal, že je v tobě víc než jen hezká tvářička, ale obrovský talent, který prostě musel být objeven. 10 důvodů proč tě nenávidím…tento film, kde jsi bravurně zahrál chlapce, který z počátku působil jako jako outsider, a díky náhodě, získal dívku která se zdála být pro muže nedostupná, jsi posloužil jako vzor pro mladé lidi, že i když se nám někdo zdá nedosažitelný, věci mohou být úplně jinak…Ruce pryč…upozornění, že zahrávat si s podsvětím se nevyplácí. Patriot….umění bojovat za svou zem. Ples příšer…. Raději zemřít než být nemilován vlastním otcem. Příběh rytíře….každý může změnit svůj osud, stačí mu jen jít trochu naproti. Ned Kelly…. Z psance hrdinou. Kletba bratří Grimmů…. Věřte, že i co se může zdát být pohádkou a nesmyslem Vás může přesvědčit o opaku. Zkrocená hora….I jedinci stejného pohlaví, se mohou zamilovat. Legendy z Dogtownu… a nový styl je na světě Candy…. DROGY NE! Casanova…. I muži, kteří berou ženy jako sport, mohou potkat jen tu jedinou, které naprosto podlehnou a žádná jiná pro ně neexistuje. Tímto Ti chci poděkovat, za to, že jsi byl ve svých filmech i v životě pro spoustu lidí vzorem. Bohužel, ti osud dopřál tak málo času….Věřím, že tam kde teď jsi je ti lépe a víš, že tě budem navždy milovat, i když už mezi námi fyzicky nejsi….

    R.I.P.
    • Re: Pro Heatha

      ano myslím si, že je to pěkně napsáno a je hezké, že na něj vzpomínáš s láskou. Je to ukázka toho, že i když někdo odejde ze světa, tak lidé co ho měli rádi, si ho pamatují, takového jaký byl, či co dělal s ztvárňoval. tento příspěvek, který jsi sem uvedla si myslím, že je opravdu pěkný a výstižný. *3*
    • Re: Pro Heatha

      Líp bych to neřekla..moc hezký. Souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit