Přejít na výpis diskuzí

Gérard Depardieu

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    já ho taky mc miluju.klidně by jsem opustila rodiče
    c/o Artmedia
    10 avenue George-V
    75008 Paris
    4 Place de la Chapelle
    F-78380, Bougival
    France *14* *14*
  • Zadek?

    No zadek ma hnusnej ........Ale jako jinak docela dobry ne?Jemu to hrozne slusi kdyz je neoholenej *14*
  • Muck

    Má zadek akorát.....do ruky,co? Je to brouček. Viděl ste někdo film Bomba pro Greenwich? Fantastickej filmík. Určitě ho zkoukněte! Strašně to tam Gérardovi sluší!!! *14*
  • MÁ MALÍ ZADEK.KOUKNĚTE SE NA SCOTTA COHENA TEN JE TEŽ HEZKEJ.NÁÁÁÁÁÁDHENEJ. ALE GÉRARD TAKY. *15*
  • HELE JE HEZKEJ ALE MÁ MALÍ ZEDEK.ALE KOUKNĚTE SE NA SCOTTA COHENA TEN TÉŽ HEZKEJ. *3*
  • dr.bloody: film se jmenuje Cyrano z Bergeracu (Cyrano de Bergerac) *3* *4*
  • Film

    Nevite jak se jmenuje ten film kde ztvarnil Cirana z Bergeracu?
  • Já ho strašně moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc miluju! nemáte na něj někdo adresu??????????????????????????????????? Please!!!!!!!!!! Sem schopná za ní i zaplatit. jinak taky shánim různý obrázky články atd. ...... Pište na adresu: Ivana Knížková Na Průtahu 31 Plzeň PSČ: 326 00 PŘEDEM DÍKY STRRRRRAŠNĚ MOC MOC MOC. iVANA *14*
  • ten má ten seznam filmů téměř nekonečnej. *5*
  • prosba

    Ahoj, pro kamaráda sháním film, v hlavní roli s Gerardem a nevím si rady.Je natočený kolem roku 1968 - 1971 a jmenuje se bud Mou nebo Mňu nebo tak nějak.Nikde to nemůžeme sehnat, je to hodně morbidmí i psycho i komedie zároven.Pokud by mi mohl někdo pomoct nebo aspon poradit, budu moc vděčná.Děkuji.Monika Kdo ho máte klidně i zaplatím....
  • G.D.

    Myslim si že je naprosto senzační a mám ho moc ráda!!! Točí i skvělý filmy a vůbec by mi nevadilo,kdyby byl muj strejda =o) A nejradši mam ze všech jeho výbornejch filmů Bídníky,Asterix a Obejix atd. ....
  • No do školy už sice pár let nechodím, ale zato pro mě není vůbec starý. Úžasně mě motivuje k naučení Francouzštiny. Je to úžasnej chlap, asi se tam odstěhuju :-) Nevěřila bych, že se mi to může stát ještě takhle "na starý kolena" - 27let. Chiii Alenka
  • Pro G.D.

    Ahoj,si uzasnej chlap si kus chlapa,maš hezky oci a delší vlasy ti sluší.Ve filmech který si hrál ti role seděli.I kdyz si treba hral i lupice.Taky bych nejraci byla herečkou.Teď jdu do 7.třídy a mam čas na televizi.Pa PA PA s laskou Jana
  • já ho prostě miluju! je to kus chlapa k sežrání.
  • G.D.

    Má ty nejkrásnější oči na celičkym světě. A že je moc starej? Komu to vadí! Nakopu prdel kažkýmu, kdo o něm řekne něco spatnýho.
  • Obelix

    Obelix bol uplne genialny, ale viac ako Gerrarda uznavam Jeana Reno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit