Přejít na výpis diskuzí

Gérard Depardieu

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gentlemann

    Už od mládí mě tento herec velice fascinuje a i přes posměch spolužaček, které měli raději Breda Pitta atd, jsem tomuto herci zůstala divácky věrná. Nemám sice moc ráda střílečky, ale jeho hystoricé role jsou nezapomenutelné. Velice mě oslovila role, ve které stvárnil Honoré de Balzaca a je mi velice líto, že tato role je celkem opomíjená. Jinak je to fakt kus co!!!!!
  • mclove

    Pokec o něm

    Kdo chce pokecat o gérardovi tak mi napište ju? *15* *5* vůbec mi to nebude vadit....:-*
  • mclove

    Gérard Depardieu

    Obdivuju ho fakt až moc on je něco jako bůh filmů dejte mu d oruky jaký koli scénář on vám to zahraje na 150=% a ješět se u toho zasmějete je to tak on je nejlpší a taky asik zůstane
  • mclove

    Re: Fain chlap

    jj je fakt goood on umí hrát ale nejlepší fakt drž hubu *14* *14* Vša mu taky už bude 60 taky má na to už ěk prej už ale hrát nebude takže nevím
  • Fain chlap

    Gérard je fain i ve film
    "Drž hubu!"........
  • fantastický

    nedávno jsem viděla starší film Volba zbraní, kde hrál s Montandem a C. Deneuve a Gérard je tam naprosto fantastický. Už jsem dlouho neviděla žádný film, který by jsem vydržela sledovat téměř dvě hodiny naprosto bez dechu. úžasné herecké výkony!!!
  • Je to supl chlap fakt!!!!

    byla na hodně jeho filmů a vydává tam hodně energie.je ůžasný jak on to umí udělat žeto zahraje tak jako byta postava byl on sám.myslím že až ho jednu potkám tak budu mít co dělat aby jsem se udržela *14* ale jestli se o něm chcet něco dovědět tak si zajděte na www.betty131.blog.cz *14* *15* *4* *5*
  • Re: Žerárek můůj

    já jsem mu psala jenom jednou a taky odpsal ale už píšu zase
  • Žerárek můůj

    Ahoj no já sem se bála že sem sama která Gérarda miluje! Že je nejlepší na světě??!! Už 3krát jsem mu napsala a on vždycky odepsal...je báječnej..pravej chlap! *14*
  • Re: Mnoho podob..........

    Tak trefně jako ty by jsem to nenpsala.Všechno co jsi řekla je pravda taky na mě působí tak že ikdyž mu je 59 tak ho přád vydím jako ve filmu zelená karta..Mám tě ráda Gérarde užívej života já si pro tebe přijdu *14* *15* *3*
  • Mnoho podob..........

    Je jako víno,to je trefný přirovnání.Jenže já mám asi 11 filmů s ním mluvených v originále a to stojí vážně za všecky prachy.Má nádherně položený hlas,né samet,trochu křáplý a se třema tóninovýma polohama.Když zařve,klepe se bedna,hlas jak zvon.Jo a asi tu bude letos na fesťáku ve Varech.Už žhavím gumy.A v divadle Fr Comediue ještě Cyranoi běží,koukala jsem loni v květnu na program v Paříži.Lidi já měla škubání,aler byly tam se mnou ještě lidi,tak jsem to jako průvodce musela vypoustit.Ach jo.A vůbec,je krásnej,skrásnym přirozeným projevem a fantastickou modulací hlasu.
    *15* *14* *8* *1* *16*
  • Skutečný umělec

    Když jsem poprvé uviděl Cyrana z Bergeracu, věděl jsem, že Depardieu bude navždy můj nejoblíbenější herec. To u mě pak nejvíce potvrdily filmy Bídníci a Vatel. Jen mě mrzí, že se pravděpodobně nikdy nesetkáme. Pokud se chcete o něm dovědět něco víc, všem fanouškům doporučuji knihu Ukradené dopisy, jejichž autory je sám Gérard a knihu Gérard Depardieu: Naživu od novináře Laurenta Neumanna. Tahle kniha je vlastně jedno velké interview... Přeji všem krásné zážitky při sledování jeho filmů.
  • Lovík

    Je strašně dobrej mam ho hrooozně ráda, on je tak...něco do něj je, já si myslim že potkat ho osobně nebo si snim povídat toje určitě skvělý zážitek, teda pro mě by byl. Je BEST *14* *14*
  • Je prostě úžasný:)

    mám ho mocinky ráda *14* . Už delší dobu se odhodlávám k tomu, že si mu písnu o autogram *1* Ale nenapadá mě text toho dopisu ani česky, natož abych mu to napsala anglicky! Teprve před pár dny jsem slyšela jeho OPRAVDICKÝ hlas- aspoň doufám, že ho nikdo nedaboval (na stránce www.gerardek.blog.cz jsou videa- mluví zde anglicky)
  • Re: G.D.

    máš ppravdu
  • Re:

    souhlasím stebou *14*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • "Jako víno"

    Zraje jako víno. Čím starší tím lepší. Zkrátka: Je t'aime, Gérard. *14*
  • Re: Muck

    ahoj jsem zuzka a moc miluju gérarda.můžem si psát?já nemám nikoho kumu by jsem mohal o něm povídat.dala by jsem za gérarda všechno klidně i život. *14*
  • Re: G.D.

    já s tebou souhlasím.je tak nádherný ale musím říct že čím je starší tím je hezčí ale no bude hezkej pořád.moc ho miluju.můžem si o něm psát?ale teď nemám internet ale můžeš napsat na 602575243 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit