Přejít na výpis diskuzí

Gérard Depardieu

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej

    Také přeji vše nejlepší
    Gérard je úžasný herec, také třeba hrabě Monte Christo - jeden z mých nejoblíbenějších
  • your-darling

    Re: gégé

    jak opustit??...to at si nedovoluje...
    on je super herec... *14*

    jo a vše nejlepší... *4* *4* *4*
  • Re: Děti

    Měl tři, syn zemřel.
  • kuddel

    Re: Mnoho podob..........

    Musím s tebou souhlasit. Má nádherný hlas. A taky je to dost pěkný chlap. Sice není ten typický krasavec jako Brad Pitt (který se mně osobně nikdy nelíbil), ale je krásný. Navíc jsem na něm vyrůstala.
  • nikiki5029

    gégé

    tak skvělý herec a chce nás brzo opustit *9* rozmluvte mu to někdo *14*
  • nikiki5029

    Re: Děti

    má děti: asi 20 letou Julii, ještě nějakejch pár menších a jeden syn mu umřel bylo by mu asi 39 (přibližně)
  • Re: Pokec o něm

    pomozte mi, nemohu si vzpomenout na film ve kterém hraje Gérard Depardieu kněze, který se přistěhoval do francouzské horské vesnice, ale lidé ho mezi sebe nepřijali, ucpali mu přítok vody k jeho pozemku a jiné podlosti. Měl tam docela malou roli, ale krásnou, byl to dvojdílný film a vysílal se v televizi.
    díky jestli si někdo vzpomene
  • Název filmu?

    pomozte mi, nemohu si vzpomenout na film ve kterém hraje Gérard Depardieu kněze, který se přistěhoval do francouzské horské vesnice, ale lidé ho mezi sebe nepřijali, ucpali mu přítok vody k jeho pozemku a jiné podlosti. Měl tam docela malou roli, ale krásnou, byl to dvojdílný film a vysílal se v televizi.
    díky jestli si někdo vzpomene *4*
  • Re: Děti

    Měl by mít celkem 4 děti. Dvě z prvního manželství s Élisabeth Quignot, a to Guillauma (zemřel 2008) a Julii. Oba byli herci. Pak by měl mít ještě syna Jeana a dceru Roxanne.
  • Re: Děti

    vim že ma syna.
  • agnes1111

    Děti

    Nevíte někdo, jestli má děti?
  • klara24p

    :-)

    sexy chlap;-)
  • :)))))

    happy brithday gerand *3*
    v drz hubu kentan :D:D
    nebo asterix a obelix :D:D:D:D
    ale natocil dost filmuu a fakt vsechny ma gooood *3*
  • blahopřání

    Všechno nej!!! je to muj oblíbenej herec, skvele hraje, ty starší komedie sním jsou výborný...taky mistrovsky zvládl quentina v tais toi. *1* *1* *1* *3*
  • nik011

    happy birhtday

    vsechnno nej!!!
  • film

    Neviete ako sa volal film s Depardierom ako si na konci odrezal prirodzenie?
  • uprchlíci.fr

    mooooc se mi líbí uprchlíci ve francouzský verzi

    je taky dobrý že Gerard nehraje nějaký ty zhule... hovada co rozbijou xicht každýmu kdo jde za nim či před nim. *5*
  • email

    dejte mi pls někdo vědět o emailu na gérarda *3*
  • Chybejici film

    chybi vam tady ve filmografii film Otec a Otec s Pierem Richardem
  • cyrano

    Výborný byl hlavně v těch starších filmech kde hrál, ale mě nejvíc uchvátil jako Cyrano, to co tam předvádí, to je prostě něco neuvěřitelného. U filmů nikdy nebrečím, ale tohle byl jediný film, který mě kdy rozplakal, a rozhodně se za to nestydím!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit