Přejít na výpis diskuzí

George Harrison

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • George je krásnej

    Taky ho děsně miluju! Nejlepší Beatle!!!
    • Re: George je krásnej

      Souhlasím, byl to nejlepší Beatle. Byl krásný, měl nádherný hlas a byl to dobrý člověk, co se věnoval charitě a chtěl pomáhat. Moc ho miluju a vždycky budu. *14* *4* Takový jako on, už nikdo nebude. *9*
      • Přesně tak,máš pravdu! Nikdo už nemůže být takovej,jako byl Georgie,a proto vždy budu myslet na to,jak moc na tomto světě (i s Johnem) chybí. Lidi,kteří kritizují George a ostatní "brouky" jsou nenormální! Jasně, můžou se jim (i když já osobně to nechápu) třeba nelíbit jejich songy,ale navážet se do nich tak to ne! Doufám,že se mnou souhlasíte,lidi... *3* *14* *14* *14* *14* *4* *1* *7* *14* *14*
  • george.h.

    george muj vzor na kytaru je to super kytarista byl no ale taky nej. z beatles
    • Re: george.h.

      njn...víte, že první akord, který se naučil, byl G7? a hádejte, jakým akordem zahájil výuku můj učitel hry na kytaru?!?!
      George je prostě nej, nebál se být svůj, i když vybočoval z řady...no já ho prostě miluju *14* *14* *14* *14* *14*
  • DATUM

    Nic proti, ale on se narodil 25.2.!!! *13*
  • mérkněte

    http://harrisonka.blog.cz/ - je tam něco o mé nejoblíbenější skupině a ještě další věci *3*
  • Mohl tu zůstat

    No kdyby tolik nekouřil tak by tu ještě byl *4* .No řekněte 60 cigaret za den. Jo a od něho se mi líbí Got My Mind Set On You
    • Re: Mohl tu zůstat

      a co jako? každej dělá nějaký chyby, kouření je závislost, každopádně řikat teď s úsměvem ,,Kdyby nekouřil tak by tu eště byl" to fakt nechápu.
      George je pro mě každopádně osobnost s velkym O, s velkym i S a s velkym každym písmenem, protože prostě.. prostě George, myslim, že tady to pochopěj šickni, dyž se řekne George.:)
      RIP.
  • George

    George je můj nejoblíbenější Beatle, byl to skvělej zpěvák a kytarista. Jeho hlas je úžasný. Miluju jeho písničky, ať už s Beatles, tak jeho sólovky, nejvíc miluju My sweet lord. Moc mě mrzí, že zemřel *9* , jeho písně můžu poslouchat pořád. *14*
  • jo to byla osobnost..vazim si ho..ac jen o nem ctu a posloucham jeho pisnicky..byl fakt moooc dobrej *4*
  • GEORGE.....co víc k němu jen můžu říct...
  • Já George moc miluju! Byl fakt dobrý. *14*
  • dotaz

    Halo, nepomuze mi nekdo? Shanim presny program z Koncertu pro Banglades, ktery Harisson spoluporadal 1.8.1971.LP mam ale chybi mi program a prehled ucinkujicich. Diky Veronika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit