Přejít na výpis diskuzí

George Harrison

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • George prosím vrat se zpátky moc nám tady chybíš. My ti dáme co si budeš přít jenom se vrat nic jinýho po tobě necheme *9*
  • xniky

    špatné datum narození

    George se narodil 25.února 1943 a né 24. *16*
    • Ne,George měl narozeniny skutečně 24.února,sice to téměř nikdo (aspoň z těch koho znám) neví,ale je to tak... *8* *3*
  • hapetrus

    Georgi

    Nevím, ale přeju mému milému beatlu Georgovi který už tu není s námi, pořád hodně fanoušků a moc mu přeju tu nesmrtelnost kterou s ostatními Beatly vytvořil. Jsou jedineční a on tu stejně jako John moc, moc chybí! Souhlasíte? Pet. *4*
  • georgeharrison1943

    George is my love

    George je super jsem do něho blázen jak něco *14* *14* Nevim co bych dělala bez něho furd ho musím poslouchat *14* *14* Nikdo už se nikdy nevirovná Georgi *15* *15* *4* GEORGE FOREVER!!
    • georgeharrison1943

      Re: George is my love

      To jsem psala já za Jirku georgeharrison tak promiňte za ženský rody *1* *1*
  • paulinek23

    Vy jste všichni blbí.

    John a Paul se seznámili 6. června 1957 u školy Quarry-Bank, kde John hrál na školní slavnosti. Paulovi bylo 14 let a 353 dní a Johnovi 16 let a 242 dní. Ivan Vaughan tam nebyl. Paul Ivana Johnovi představil až pozdeji.
    George se s Paulem potkal na konci února 1958 a vzpoměli si, že už se viděli. Bylo to v roce 1949. Paul představil George Johnovi 3.3. 1958. Když John zjistil, jak George skvěle hraje na kytaru, vzal ho do své skupiny The Quarrymen.
    TAKHLE TO BYLO.
    Mám informace od samotného Paula, když byl 6. června před 5 leti v Praze. *5*
    • georgeharrison

      Re: Vy jste všichni blbí.

      Njn Pavlík a Peťuklka naše chytrá hlavinka *3* *3* *15* *15* *5* *5* *3* *4*
  • georgeharrison

    John

    Kdyby nebylo George John by neuměl hrát na harmoniku *4* *3* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • siky25

      Re: John

      Johna na harmoniku naučil sice George, ale Smith jeho strýc *3*
  • George

    George byl nejlepší skladatel, co znám a rád bych doplnil Johnův výrok...před Elvisem nebylo nic, ale po Elvisovi....Byli George a Beatles.. *5*
  • basten

    George

    Kdyby nebylo George,tak by se Lennon a McCartney třeba nikdy nesetkali a nevznikla by tak skvělá skladatelská dvojice. *4* *4*
    • Re: George

      Omyl! Johna a Pula seznámil Paulův kamarád Ivan Vaught a pak Paul seznámil Johna s Georgem *3*
      • basten

        Re: Re: George

        Promin máš pravdu
        Paul:Potkal jsem ho(Johna)na Wooltonských
        slavnostech jako obtloustý školák.Když se mi opřel o rameno,poznal jsem že pil.
        Bylo nám tenkrát dvanáct,ale i když měl kotleety stali se z nás kámoši.
        TO je vše.
        JO a Gerge je nejlepší zpěvák všech dob a taky velmi dobrý skladatel! *5*
  • ankopinko15

    Zachránil se

    Narodil se ve stejným roce jako Janis Joplin nebo Jim Morrison.Narozdíl od nich se drogami nezahubil.No,smrti se tím sice nevyhnul...
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší Georgi, ať si kdekoli. *4* Moc mi chybíš, díky za tvojí hudbu. Nikdy nezapomeneme.
    • Re: Narozeniny

      Nezapomeňte ani na lidi v Bangládeši a modlete se i za ně a nejenom za ně,ale i za všechny,kteří trpí stejně,nebo i hůře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit